Besin Takviyesi,  Cilt Bakımı,  Kyani,  Nutrition Supplement,  Skin Care

Yeni bir Kyäni hikayesi: Macar tenis oyuncusu Dalma Gálfi

Yeni bir Kyäni hikayesi: Macar tenis oyuncusu Dalma Gálfi

Genç yaşına ragmen Dalma Gálfi, pek çok uluslararası tenis başarısı kazandı.

Henüz 14 yaşında, Avrupa Sıralamasında ilk sıradaydı ve 2015 yılında Fanny Stollar ile beraber Wimbledon Junior Kızlar Çiftler Turnuvasını kazandı ve  bir Grand Slam Turnuvası kazanan ve ikisi de Macar olan ilk çift olduklarından tarihe de geçtiler.

Aynı yıl, Dalma, yetişkinlerde Macaristan Şampiyonası’nı ve Amerika Açık’taki Junior Kızlar Turnuvasını kazandı. En iyi yetişkin turnuva sonucu ise 2016 Kasım ayı sonunda geldi ve Tokyo Turnuvasında ikinci oldu.

Dalma, şimdiden Kyani’nin olağanüstü gıda takviyesi ve cilt bakım ürünlerinin büyük bir hayranı. 

kyani gıda takviyeleri, sporcu ürünleri ve cilt bakım seti

– Başlangıç olarak bize nasıl profesyonel bir tenis oyuncusu olduğunu anlatır mısın?

Ailem sayesinde tenis kortunun yanında büyüdüm. Babam bir tenis hocasıydı ve annem ise diğer amatör oyuncularla oynardı. Dolayısıyla eninde sonunda ellerime tenis raketi alacağım belliydi.

İlk “mini” yarışmama katıldığımda 6 yaşındaydım. Ve ikinci oldum. Sonunda yeteneğim olduğu ortaya çıktı ve başarılı da olduğum için turnuvalar kazanmaya ve madalyalar elde etmeye başladım. 

– En çok gurur duyduğunuz sportif performansınız hangisi? Ve gelecekte elde etmek istediğiniz en büyük tenis hedefiniz nedir?

2015 yılındaki performansımdan gurur duyuyorum. Teklerde junior Amerika Açık’ı  ve çiftlerde ise Wimbledon’I kazandım. Yıl sonunda ise 18 Yaş altı 2015 Junior Dünya Şampiyonu oldum.

Kyani Sağlık Üçgeni Ürünleri

En büyük hedefim ise Grand Slam turnuvalarında kalıcı bir isim olabilmek ve belki de Olimpiyat oyunlarına katılabilmek.

-Katı bir diyet takip ediyor musunuz?

Kasım ayından Ocak ayına kadar süren yarışmalar döneminde, profesyonel bir diyetisyen katı bir diyet uygulamama yardım etti.

Bu süreçte, diyeti sıkı biçimde takip ettim ama sonrasında 2 haftalık bir dinlenme dönemim ve uzun bir hazırlık dönemim vardı ve bu dönemde diyet takip etmedim. İstediklerimi yedim.

Ama günlük olarak diyet takviyelerimi almaya devam ettim.

– Düzenli olarak ne tarz bir diyet takviyesi kullanıyorsunuz? 

kyani sunset omega-3
Kyani Sunset Omega 3 – Fatty Acids

Yıl başından beri, Kyani Sunrise ve Kyani Sunset’i düzenli kullanıyorum. Doğru bir diyet takviyesi ararken pazarda eşsiz oldukları için Kyani ürünleri kullanmaya başladım. Doğal içerikleri bu kadar yüksek oranda barındıran bir takviye ürün bulmak oldukça zor.

Kyani Sunrise Sıvı Multi-vitamin

Sizin Başarınıza!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Yağlı ciltten tamamen kurtulmanın yolunu keşfedin!

Yağlı ciltten tamamen kurtulmanın yolunu keşfedin! Hepimiz parlamak isteriz! Fakat yüzünüzdeki parlaklık, yağlı bir ciltten kaynaklanıyorsa bu pek ideal bir...

Kapat