SSS

kyani sıkça sorulan sorular

Sıkça Sorulan Sorular haricinde aklınıza takılan her türlü soruyu buradan bize ulaştırabilirsiniz.

Kyani Nedir?

Kyani, sağlıklı yaşam destek ürünleri (wellness) sektöründe, sadece 3 ürünlük gıda takviye seti içerisinde, sağlıklı yaşam tarzını benimsemek için herkesin ihtiyacı olan tüm vitaminlerin, minerallerin, esansiyel aminoasitlerin, antioksidanların ve omega 3′ ün tamamını sunan ve cildi onarıp yenileyen 5 cilt bakım ürünü  ile dış beslenmeyi de destekleyen bir firmadır.

Kyani’nin, üretim için tamamen doğal kaynaklar kullanması (hiçbir sentetik içerik kullanmaması) nedeniyle ürünleri wellness sektöründe devrim yaratacak niteliktedir.

Çok zengin ve başarılı 2 aile şirketi tarafından kurulan Kyani’nin 2005-2008 yılları arasında üretim teknolojisi AR-GE si ve şirket altyapısı için harcadığı tutar 300 milyon dolardır.

Kyani ürünleri dünyada gıda kodeksini çok hassas şekilde uygulayan Japonya, İsveç ve diğer AB ülkeleri de dahil 60’dan fazla ülkede ilgili tüm bakanlık onayları ve ruhsatları alınmış olarak satılmaktadır.

Kyani Sağlık Üçgeni

kyani fleuresse

Kyani, patentini aldığı kendi özel sıvı ekstraksiyon yöntemi ile tamamen doğal kaynaklardan ürettiği ürünlerini yine patentini aldığı benzersiz bir pazarlama planı ile yeni nesil ticaret (Next Generation Marketing) yöntemiyle müşterilerine sunmaktadır.

Yeni Nesil Ticaret, klasik perakende satışın mantığını esas alan, online ticaretin konforunu ve ekonomikliğini kullanan ve network marketingin katlayarak artan pasif gelir modelini kullanan yeni bir ticaret modelidir.

Kyani Ürünlerini Geliştiren Bilimsel Kadro Kimlerden Oluşmaktadır?

kyani advisory board

Kyani Bilimsel Danışma Kurulu, Amerika’nın en ünlü bilim adamlarından olan Dr. Claire FrancomanoDr. Jennifer HaleyDr. Thomas Burke ve Dr. Andreas Boettcher’den oluşmaktadır.

Bu bilim kurulu rehberliğinde yapılan Kyani ürünleri ile ilgili tüm bilimsel çalışmaları www.kyaniscience.com dan bulabilirsiniz.

Kyani Ürünlerini Neden Kullanmalıyız?

Özellikle son 50 yıl içerisinde endüstriyel tarım ve hayvancılık yaygınlaşmıştır, ayrıca büyük şehirlerde yaşayan nüfusun artması nedeniyle gıdaların taşınma, depolanma ve saklanma süreleri çeşitli nedenler ile uzamaktadır.

Merada serbest olarak beslenen hayvanlar ve doğal gübreleme yöntemleri kullanılarak zenginleştirilmiş topraklarda geleneksel tohumlar ile yapılan doğal tarım oransal olarak çok azalmıştır.

Ayrıca birçok ürün henüz tam olgunlaşmadan toplanıp depolanmaktadır. Tüm bunların neticesinde tükettiğimiz gıdalarda bulunması gereken vitamin, mineral, antioksidanlar ve omega 3 gibi sağlığımız için elzem olan mikro-besinler yeterli düzeyde bulunmamaktadır.

Bu mikro-besinlerin eksiklikleri kronik dönemde birçok hastalıklar açısından risk oluşturmakta ve toplumda artan hastalıkların önemli bir kısmında da rol oynamaktadır.

Kyani Faydaları
Kyani Sağlık Üçgeni

Kyani ürünleri, gıdalarınızda zaten var olması gereken, ancak gıdalardaki endüstrileşme nedeni ile ne yazık ki yeterli miktarda bulunmayan bu mikro-besinleri sadece doğal kaynakları kullanarak en sağlıklı şekilde size sunmaktadır.

Kyani Sunrise Nedir ve Ne İşe Yarar?

KYANİ SUNRİSE, içeriğindeki kırmızı ve mor meyveler gibi süper gıdalar ile benzersizKyani Ürünleri Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin bir doğal antioksidan deposudur. İçinde vahşi Alaska yaban mersini, kurt üzümü, üzüm suyu, ahududu, nar suyu, havuç, Hint dutu meyvesi (Noni) özütü ile greyfurt ve üzüm çekirdeği ekstresi, üzüm kabuğu ekstraktı ve brokoli vardır. Hiçbir sentetik ya da hayvansal ürün kullanmadan bedenimizin günlük vitamin, mineral, esansiyel aminoasit ve antioksidan ihtiyacının tamamını karşılayacak şekilde sıvı ekstrakt olarak hazırlanmış bir içecektir.

Bu meyve ve sebze ekstraktını sabah kahvaltıda içerek günlük ihtiyacınız olan B1, B2, B3, B5, B6, Biotin, Folik asit, B12, C, D3, Kalsiyum ve E vitamini, PABA, Taurine, L-Theanine, inositol, Alo vera, Propolis ile 50 mg eser elementi en doğal haliyle (meyve,sebzelerde ve diğer doğal kaynaklarda bulunduğu haliyle) almış olursunuz. Koruyucu madde olarak sadece en zararsız kategorisinde yer alan potasyum sorbat içerir.

Kyani bu sebze ve meyvelerdeki vitamin ve mineralleri hiç bir ısıl işlem olmadan sadece %3 kayıp ile almayı sağlayan sıvı ekstraksiyon yöntemini geliştirmiş ve patentini almıştır. Bu sayede vücudun kendi kendini onarması için devamlı alması gereken ham maddeleri en sağlıklı ve doğal şekilde sunabilmektedir.

Kyani Sunset Nedir ve Ne İşe Yarar?

KYANİ SUNSET, çok özel bir balıktan -vahşi AlaskaKyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin Somonundan- ileri derecede saflaştırma teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan omega 3 ve ilave antioksidan olarak (ülkelerin kodekslerine uygun olacak şekilde) A,D vitaminleri ya da E vitamininin (tokoferol) en saf ve en güçlü hali olan Tokotrienol bulunduran bir üründür.

Akşam yemeği sonrasında alınması önerilir. Diğer omega 3 lerden farklı olarak, ağır metal içerebilen açık deniz balıklarından ya da çiftlik balıklarından değil, sadece doğal ortamından yakalanan vahşi Alaska somonundan yüksek saflaştırma teknolojisi ile Pfizer’ın tesislerinde üretilmektedir.

Kapsülündeki jelatin sadece balık kıkırdağından elde edilmiş olup domuz ya da sığır kaynaklı jelatin içermez. Sunset‘deki balık ve kıkırdağının kullanımı dışında hiç bir hayvansal ürün kullanımı yoktur ve Kyani nin diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi Sunsetin de helal sertifikası vardır. Ayrıca tüm ürünlerin ilgili bakanlık (ülkemizde Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı ) tarafından verilen izin belgeleri mevcuttur.

  • Kyani Sunset 2015 Monde seleksiyonunda yılın en iyi ürünü (Grand Gold Award) ödülünü kazanmıştır.
  • Kyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin

Kyani Nitro FX/Extreme (Plus) Nedir ve Ne İşe Yarar?

90023fd774058b0ba9c93cbba65421c4

KYANİ NİTRO FX/EXTREME (PLUS), Hint dutu meyvesinin (Noni) ve köklerinin özütünü içerir. Vücudun optimal düzeyde nitrik oksit salgılayabilmesi için gerekli olan doğal ham maddeyi sunar. Nitrik oksit damar içini örten endotelin fonksiyonunu optimal hale getirerek damar sertleşmesini önlemeye yardımcı olur.

Nitro Xtreme (Plus) ürününde ise Hint dutu meyvesi (Noni) özütü 3 kat artırılmıştır. İlave olarak Co-Q10, çinko, magnezyum, krom ve niasin bulunur. Yoğun stress altında çalışanların ve sporcuların güçlendirilmiş plus formülünü kullanması önerilir.

Nitrik oksit düzeyini direkt olarak artıran toz şeklindeki Arjinin aminoasiti içerikli diğer sentetik ürünlerden farklı olarak, vücuda kendi nitrik oksitini salgılatarak doğal bir destek sağlar.

Kyani Sağlık Üçgeni Ürünleri Nasıl Kullanılır?

1) Sunrise: Sabah kahvaltısında ya da sonrasında (meyve suyu gibi çalkalayarak) 1 adet için.

2) Sunset Omega 3 Balık yağı: 11 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için akşam yemeğinden sonra tek seferde 3 adet; 4-11 yaş arası çocuklarda ise yine akşam yemeğinden sonra tek seferde 2 adet alınması önerilmektedir.

3) NitroFX / Nitro Xtreme (Plus): Günde 3 defa mümkünse aç karnına 20 damla (ya da pipete gelen miktar kadarını) için. (Nitroyu, Sunrise ve Sunset’in öncesinde içerek her ikisinin de besin emilimini artırabilirsiniz.)

Kyani Ürünlerini Kimler Kullanabilir?

Kyani ürünlerini kimler kullanabilir?

 • Tabii tohumlar ve geleneksel usuller ile üretilen sağlıklı ve besin değeri yüksek gerçek gıdalara ulaşamayan, vitamin mineral ve antioksidan içeriği yetersiz endüstriyel gıdalar ile beslenen insanlar.
 • Bedenin kendi kendini yenilemesi için vitamin, mineral, esansiyel aminoasit ve antioksidanlardan zengin beslenmenin gerekli olduğunun bilincinde olan insanlar,
 • Nitro ailesi hariç diğer iki ürünü, 2 yaşını geçmiş tüm çocuklar,

 • Hücrelerinin sağlıklı bir şekilde yenilenebilmesi ve strese karşı antioksidan ihtiyacının giderebilmesi için, yoğun egzersiz yapan sporcular,

Kyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin

 • Aşırı stres altında çalışan insanlar,Kyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin
 • Sağlığına önem veren ve vücut bağışıklık mekanizmalarını güçlendirmek için destek almak isteyen insanlar,
 • Yaşlanma sürecinde destek almak isteyen insanlar,

Kyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin

 •  İleri yaşlarda ortaya çıkabilecek sorunlara pro-aktif tedbirler geliştirmek ve bunun için takviye gıda almak isteyenler bu ürünleri kullanabilirler.

Kyani Ürünlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Kyani firması ürünlerini reklam, dükkan kirası, aracı kurumsal distribütör payları gibi harcama kalemlerini dışarıda bırakarak sadece web üzerinden bağımsız distribütörler aracılığı ile satışlarını gerçekleştirir.Bu sayede çok özel olan bu ürünler gayet uygun fiyata tüketici ile buluşabilmekte ve birçok distribütör de bu ürünleri sadece tavsiye ederek ciddi kazançlar sağlayabilmektedir.

Örneğin ihtiyacınız olan tüm vitaminlerin, minerallerin, esansiyel aminoasitlerin bulunduğu ve antioksidan deposu olan Sunrise ürünü normal bir meşrubat ya da kahve fiyatına satın alabilmektesiniz (yaklaşık 4 TL).Kyani ürünlerini www.wellnesskyaniteam.com  ya da eticaret.kyani.com sitelerimizden sipariş verebilirsiniz.

Hatta isterseniz profesyonel müşteri yani bağımsız distribütör olup çok daha ekonomik olarak bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinize ve sağlık problemleri nedeni ile bu ürünlere daha fazla ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz arkadaşlarınıza ürünleri tavsiye ederek bu işten gelir de elde edebilirsiniz.

Nasıl Kyani Distribütörü (Profesyonel Müşteri) Olurum?

Sadece 5 aylık ürün setini tek seferde satın alarak (5 aylık set karşılığı:1895 TL.dir) profesyonel müşteri olur, ömür boyu bu eşsiz ürünleri indirimli olarak kullanma hakkını ve bu ürünlerin franchise verme hakkını satın almış olursunuz. Böylelikle “ömür boyu” Kyani distribütörü ya da diğer ismiyle profesyonel müşteri olmaya hak kazanırsınız.

Kyani ürünlerinin distribütörü olduğunuzda tek bir ID ile dünyanın gelişmiş 60 dan fazla ülkesinde, global bir online ticaret yapma hakkına kavuşursunuz. Depolama, tahsilat, muhasebe, kargo, faturalama, iade alma gibi işlemler ile de siz uğraşmazsınız. Kyani bunların hepsini sizin için halleder.

Distribütör olduğunuzda ilave ücret ödemeden ön adını sizin belirleyeceğiniz, sonu “.kyani.com” ile biten bir web sitesine sahip olursunuz.

Size verilen web sitesi tıklandığı her ülkenin kendi dilinde açılır ve bu husus başka ülkelerde yaşayan insanlara kolaylık sağladığı kadar, ticaretin büyümesine de inanılmaz faydalar sağlar.

Kyani, ticaretini hızla genişletmek için tüm distribütörlerine, yeni distribütörlükler vererek işlerini büyütme imkanı da sunar. Yeni distribütörler de farklı insanlar ile işlerini genişletir hatta farklı ülkelere yayılırlar. Kyani’de sizden başlayan ve bir süre sonra sizden bağımsız olarak yeni distribütörlerle genişleyen ticaret ağınızdaki cironun tamamından (1 milyon kişi bile olsa) belli bir yüzde ile pay alırsınız.

Kendisinden başlayarak çok geniş bir ticaret ağı oluşmasını sağlayan distribütörler ve onlara distribütörlük veren kişiler ayrıca ilave gelirler ve ödüller kazanırlar (araba, tatil promosyonu ve kişi başına toplamda 1 milyon 630 bin dolara ulaşan hediye çekleri gibi). Ülkemizde henüz 2012 den beri faaliyet gösteren Kyani, 2005 yılında ABD de kurulmuş olup hali hazırda şirketin bu ödüllerini almış yerli ve yabancı binlerce distribütörü vardır.

Kyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin

Becky Bursell  bir ev hanımı olarak şu anda kendisinden bağımsız olarak yayılmaya devam eden ticaretinde aylık 400 bin doların üzerinde kazanç sağlamaktadır.

Kyani, distribütörlerinden aktif olarak gelir elde ettiği sürece kendi sağlığı için Kyani ürünlerini kullanmasını bekler. Başka herhangi bir zorunluluk ya da ödeme YOKTUR. Bir distribütörün aylık geliri 100 bin dolar da olsa klasik network şirketlerindeki gibi yeni bir distirbütör bulma ya da ürün alma zorunluluğu YOKTUR.

Bununla beraber, Kyani daha önce hiç görülmemiş bir cömertlik ile toplam cirosunun (dikkat ediniz, kârının değil cirosunun) ` ını distribütörlerine (profesyonel müşterilerine) dağıtmaktadır. Ayrıca klasik network şirketlerinin tersine gelir piramidini ters çevirerek, toplam cironun % 60′ ını yeni distribütörlere dağıtarak yaklaşık 200 milyar dolarlık network pazarlama sektöründeki en büyük firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kyani Türkiye Firmasının ve Ürünlerinin Gerekli Belgeleri Alınmış mıdır?

Evet, gerekli tüm izin, belge ve sertifikalar alınmıştır. Bu belgeleri aşağıda görebilir ve inceleyebilirsiniz…

BAKANLIK İZİNLERİ-HELAL SERTİFİKALARI- ALINAN ÖDÜLLER

 
Next Generation Marketing İle Network Marketing Arasındaki Farklar Nelerdir?

Kyani’nin iş modeli yeterince incelenmeden bakıldığında eski network sistemlerine benzetilebiliyor. Klasik network sistemlerinde insanların hep yakındığı, hak ettikleri geliri almak için devamlı yeni distribütör bulma ya da devamlı ürün alma zorunluluğu, Kyani’nin yeni nesil pazarlama sisteminde YOKTUR!

Kyani işinde ekibinizin sonsuz derinliğine kadar oluşan tüm cirodan pay alırsınız. Sizin sponsorluğunuzda ekibinize katıldıktan sonra çok başarılı olan insanların sizi kariyer olarak geçtiği için ekibinizden ayrı olarak değerlendirilmesi gibi uygulamalar da Kyani de YOKTUR!

Tam tersine, Kyani size, ekibinizdeki yüksek ciro üreten distribütörlerinizden, diğer gelirlerinize ilave olarak gelirler de kazandırır.

Kyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin

Kyani ticaretinde, tüm hayatınız boyunca yapmanız gereken tek şey tanıdıklarınızdan bu eşsiz ürünleri kullanacak ve tavsiye edecek bilinçte olan vizyon sahibi 3 kişiyi kendinize iş ortağı seçerek onları distribütör yapmanız ve onların da sizin yaptığınızın aynısını kopyalamasını sağlamanızdır.

Bu şekilde bir süre sonra sizden tamamen bağımsız olarak (‘İNSANLAR FARKLI İNSANLARI TANIR’ prensibi) ticaretiniz büyümeye cironuz artmaya devam edecektir.

Kyani, Türkiye de henüz işin çok başında olduğu için yeni distribütör kayıtları, çok ön planda gitmektedir.

İnsanlar kısa sürede çok daha fazla sayıda franchise vererek ilerde hem ürün kullanarak hemde tavsiye ederek ciro oluşturacak daha fazla insanı ekibine katmaya çalışmaktadır.

Sonuçta bu ürünleri kullanacak ve önerecek bilinçli insan sayısını ülkemizde %1-2 civarında kabul ettiğimizde beş yıl içinde ulaşılması hedeflenen 1 milyon distribütöre denk geliyor.

Doğru incelendiğinde, Kyani size hiçbir risk taşımayan, hiçbir zorunluluğu olmayan, herkesin sağlığına çok ciddi katkı sağlayacak, çok uygun fiyatlı bir ürünü kullanmanız ve tavsiye etmeniz üzerine kurulu bir iş modeli sunuyor.

Kyani işi koyduğunuz efora göre çok iyi kazandıran bir kazanç planına sahiptir ve bu sayede birkaç ay içinde standart maaşlı işlerden elde edilen gelirlerin çok üzerinde gelirler kazanabilmek mümkün olmaktadır.

Bir süre sonra herkes için çalışan insan tanıma programı (insanlar farklı insanları tanır)çalışmaya devam ettiğinden kariyerleriniz ve gelirleriniz de buna paralel artmaya devam etmektedir.

Kyani’deki kariyerleriniz her ay sizden başlayan distribütör ağı tarafından üretilen toplam ciro üzerinden hesaplanır.

Kyani ürünleri kullanarak ve tavsiye ederek işini büyütecek 3 profesyonel müşteri ile el sıkıştığınızda ve onlara işlerini kurmalarına destek olduğunuzda işinizin hızlı büyümesi için cirodan kaynaklanan gelirleriniz dışında 650 dolar ve devamında 500 dolar ikramiye vererek sizi bonkör bir şekilde destekler.

Aşağıdaki tablo sizden başlayan ekibin toplam cirosuna göre elde edebileceğiniz gelirleri gösterir.

Örneğin siz ve yeni distribütörler ile sizden bağımsız olarak genişlemiş tüm ekibiniz toplamda 15bin dolarlık bir ciro yaptığınızda (kendi kullanımlarınız satışlarınız yeni distribütör kayıtları dahil) o ayki kariyeriniz SAFİR olur ve 2bin dolar civarında devamlı bir gelir elde edersiniz.

Ekibinizdeki distribütör sayınız ve cironuz arttıkça geliriniz de artmaya devam edecektir. Kazanç planı ayrıntılarını buradan ulaşabileceğiniz detaylı videoadan inceleyebilirsiniz.

Kyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin

Kyani ürünlerini denemek isterseniz www.wellnesskyaniteam.com  ya da eticaret.kyani.com  sitelerimizden sipariş verebilirsiniz.

Kyani distribütörü olmak isterseniz buradan Kyani iş sunumunu inceleyebilirsiniz.

Kyani distribütörü olmayı düşündüğünüzde bize aynı sitenin iletişim bölümünden ulaşmanız yeterli olacaktır.

Farklı Bir Siteye Yönlendiriliyorum, Normal mi?

Yönlendirildiğiniz site Kyani’nin resmi satış sitesidir. Güven içinde alışveriş yapabilirsiniz.

Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

Hayır, tüm gönderilerimizin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Otomatik Sipariş (Autoship) Nedir? Tüm Detaylarıyla Anlatabilir misiniz?

 • Otomatik sipariş (Autoship) nedir?

Otomatik sipariş, (diğer adlarıyla otomatik sevkiyat ya da Autoship), seçtiğiniz herhangi bir ürünün size her ay düzenli olarak gönderilmesidir.

Otomatik siparişi seçtiğinizde daha önce seçmiş olduğunuz bir ürün size her ay düzenli olarak gönderilir. Eğer otomatik sipariş’i seçerseniz, ürünlerinizi indirimli olarak satın alabilirsiniz

 • Otomatik sipariş ürünümü nasıl değiştirebilirim?

Otomatik sipariş ürünlerini değiştirmek isterseniz, cs.tk@kyanicorp.com adresine e-posta gönderiniz veya müşteri servisini arayınız. (+902163566565)

 • Otomatik siparişi daha fazla istemiyorum. Nasıl iptal edebilirim?

Otomatik siparişi iptal ettirmek isterseniz, aynı şekilde, cs.tk@kyanicorp.com adresine e-posta göndermeniz veya müşteri servisini aramanız yeterlidir.(+902163566565)

Otomatik sipariş iptal edildiğinde,herhangi bir ürünü bir defalığına sipariş etme imkanına sahip olacaksınız, fakat ürün fiyatında bir indirimden yararlanamayacaksınız.

Eğer fikrinizi değiştirirseniz, Otomatik sipariş için yeni bir profil oluşturmanız ve aynı şekilde bir e-posta göndermeniz/müşteri servisini aramanız yeterli olacaktır.

 • Otomatik sipariş ürünümü ayın başka bir gününde almak istiyorum. Bunu nasıl değiştirebilirim?

Otomatik sipariş tarihinizi değiştirmek isterseniz, aynı şekilde, cs.tk@kyanicorp.com adresine e-posta göndermeniz veya müşteri servisini aramanız yeterlidir. (+902163566565)

 • Otomatik siparişimin teslimat tarihinde adresimde olmayacağım, o ayı atlayabilir miyim?

Evet bu mümkün. cs.tk@kyanicorp.com adresine e-posta göndermeniz veya müşteri servisini arayarak (+902163566565) durumu izah etmeniz yeterlidir.

Ürün Siparişi, Teslimatı ve İadesi Hususları Hakkında Detaylı Bilgi Verebilir misiniz?

 • Üründen memnun kalmazsam kaç gün içerisinde iade edebilirim?

Bütün Kyani müşterileri,eğer memnun kalmazlarsa ürünlerini 30 gün içinde iade edebilirler. Ürün iadesi için ürünlerin açılmamış ya da herhangi bir zarara uğratılmamış olması gerekmektedir. İade için lütfen müşteri servisi ile kontak kurun. +902163566565 / cs.tk@kyanicorp.com

 • Ürünlerimi iade ettiğimde ücretini alabilecek miyim?

Eğer ürününüzü 14 gün içerisinde iade ettiyseniz ücretini tam olarak alabilirsiniz. Gönderim masrafları iade edilmez. Ürünün geri gönderiminde masraf ürün sahibine aittir.

 • Ürünlerimi iade etmek istersem nereye göndermeliyim?

İade yapmak istediğinizde lütfen müşteri servisini +902163566565 arayınız veya cs.tk@kyanicorp.com adresine e-posta gönderiniz. İhtiyacınız olan yardımı müşteri servisindeki arkadaşlarımız sağlayacaktır.

 • Siparişim elime geçmedi. Ne yapmam gerekir?

İlk olarak bir takip numaranız olup olmadığına bakın. Müşteri numaranız ile siteye girip “Siparişlerim”e gidin ve karşılık gelen numarayı tıklayın. Bu numara ile taşıyıcı firmanın sitesinden takip yapabilirsiniz.

Eğer böyle bir numaraya ulaşamıyorsanız, lütfen müşteri hizmetlerini (+902163566565) arayınız veya cs.tk@kyanicorp.com adresine e-posta gönderiniz.

 • Ürünümü teslimat noktasından alamadım, bir ücret ödemem gerekir mi?

Eğer ürünler size ulaşmadan geri döndüyse ve size ürünün teslimatı ile ilgili önceden bir bildirim yapılmadıysa, lütfen müşteri servisi ile kontak kurun. (+902163566565)/cs.tk@kyanicorp.com.

Eğer size bir ön bildirimde bulunulduysa, fakat teslimat noktasında ürününüzü alamadıysanız, extra gönderim için bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Kyani Distribütörleri Nasıl Para Kazanabilir?

Kyani firmasında 3 yolla para kazanabilirsiniz:

 1. Ürün Satışı (Asla böyle bir zorunluluk yoktur)
 2. Yeni Profesyonel Müşteri (Kyani Distribütörü) ile el sıkışarak,
 3. Sisteme kayıtlı olan profesyonel müşterilerin aylık kullanımlarından…

Kyani nin yeni nesil ticaret sistemi sadece ürünlerine çok güvenen bir firmanın yapabileceği çok ilginç bir modeldir. Kyani iş modeli daha sağlıklı olmak için kullandığınız bir ürünü tavsiye ederek ve hediye ederek para kazanabileceğiniz yeni bir iş modelidir.

İşinizin büyümesinde temel faktör düzenli ürün kullanımı ve satışlar olduğu için Kyani size yeni müşteriler ve yeni profesyonel müşteriler bulabilmeniz için tek seferde aldığınız 5 aylık ürünü kendi kullanımınız için olan 1 aylık kısmını ayırdıktan sonra kalan ürünleri birer haftalık ürün paketleri halinde 16 kişiye hediye etmenizi önerir. Ürünleri sağlığına dikkat eden bilinçli, açık fikirli ve vizyon sahibi insanlara hediye ederek yeni profesyonel müşteriler, sağlığı konusunda sıkıntılar yaşayan insanlara hediye ederek yeni müşteriler kazanabilirsiniz.Kyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçinBu iş dinamiği ile ilk aydan itibaren çok ciddi gelir seviyelerine ulaşılması mümkün olup Türkiye’de sadece5 ay gibi kısa bir sürede Diamond kariyerine ulaşan aylık kazancını 15 bin dolar seviyelerine getiren distribütörlerimiz vardır.

Kyani distribütörlük verdiğiniz kişilerin ticaretini geliştirmesine yardımcı olabilmenizi sağlayan bir model ile işinizi tüm ortaklarınız ile yardımlaşma içerisinde yapmanızı sağlar. Kyani bu iş modeliyle 5-10 yıl içinde Türkiye de 1 milyon profesyonel müşteriye ulaşma potansiyeline sahiptir. Bu noktaya gelindiğinde -herkesin bir Kyani distribütörü tanıdığı olduğunda- Türkiye de her ay yaklaşık 3 milyon Kyani ürünü kullanımı gerçekleşebilecektir. Bu da yaklaşık 1 milyar TL lik bir ciro ve distribütörlere dağıtılacak 600 milyon TL lik kar payı anlamına gelmektedir. Ayrıca bu aşamada 16 milyon potansiyel müşteriye de ürün hediye edilmiş olacak.

Kyani distribütörleri için asıl önemli olan, ülkemizde henüz yolun çok başında olan, 2016 yılı itibariyle yaklaşık 33 bin olan distribütör sayısının, 1 milyona ulaştığında sizin ve ortaklarınızın gayretleri ile oluşmuş kaç kişilik bir distribütör grubunuzun olduğudur. Çünkü Kyani size vesile olduğunuz (sizden başlayan) tüm ticaretten adil bir oranda kar payı verir. Bu nedenle çevrenizdeki profesyonel müşteri yani distribütör olacak, sağlığına önem veren, vizyon sahibi ve yetenekli kişilere hızla ulaşmanız ve onları kazanmanız önerilmektedir.

Kyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin

Kyani fırsatını aslında, henüz çok fazla duyulmadığı dönemde Facebook’tan hisse alma şansını yakalamanıza benzetebilirsiniz. Mesele sadece Kyani vizyonunu görebilmek. Umuyoruz, siz de bu vizyonu görebilenlerden olur ve Kyani ailesinin sağlıklı ve varlıklı üyelerinden biri olma fırsatını kullanırsınız.

Siz de Kyani Distribütörü olmak ve para kazanmaya başlamak istiyorsanız tıklayın

Detaylı Bilgi ve İletişim İçin tıklayınız.
!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değil, besin takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…