SSS

kyani sıkça sorulan sorular

Sıkça Sorulan Sorular haricinde aklınıza takılan her türlü soruyu buradan bize ulaştırabilirsiniz.

Kyani'nin Kuruluş Hikayesi Nedir?

Kyani’nin kuruluş hikayesini ilk ağızdan yani şirket kurucu ortaklarının samimi sohbetlerinden dinleyebilirsiniz.

Kyani Ürünlerini Geliştiren Bilimsel Kadro Kimlerden Oluşmaktadır?

Kyani Bilimsel Danışma Kurulu, Amerika’nın en saygın bilim insanlarından olan Dr. Claire Francomano, Patricia Morrone, Dr. Thomas Burke ve Dr. Andreas Boettcher’den oluşmaktadır.

Kyani Ürünlerini Neden Kullanmalıyız?

Özellikle son 50 yıl içerisinde endüstriyel tarım ve hayvancılık yaygınlaşmıştır, ayrıca büyük şehirlerde yaşayan nüfusun artması nedeniyle gıdaların taşınma, depolanma ve saklanma süreleri çeşitli nedenler ile uzamaktadır.

Merada serbest olarak beslenen hayvanlar ve doğal gübreleme yöntemleri kullanılarak zenginleştirilmiş topraklarda geleneksel tohumlar ile yapılan doğal tarım oransal olarak çok azalmıştır.

Ayrıca birçok ürün henüz tam olgunlaşmadan toplanıp depolanmaktadır. Tüm bunların neticesinde tükettiğimiz gıdalarda bulunması gereken vitamin, mineral, antioksidanlar ve omega 3 gibi sağlığımız için elzem olan mikro-besinler yeterli düzeyde bulunmamaktadır.

Bu mikro-besinlerin eksiklikleri kronik dönemde birçok hastalıklar açısından risk oluşturmakta ve toplumda artan hastalıkların önemli bir kısmında da rol oynamaktadır.

Kyani Faydaları
Kyani Sağlık Üçgeni

Kyani ürünleri, gıdalarınızda zaten var olması gereken, ancak gıdalardaki endüstrileşme nedeni ile ne yazık ki yeterli miktarda bulunmayan bu mikro-besinleri sadece doğal kaynakları kullanarak en sağlıklı şekilde size sunmaktadır.

Kyani Sunrise Nedir ve Ne İşe Yarar?

KYANİ SUNRİSE, içeriğindeki kırmızı ve mor meyveler gibi süper gıdalar ile benzersizKyani Ürünleri Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin bir doğal antioksidan deposudur. İçinde vahşi Alaska yaban mersini, kurt üzümü, üzüm suyu, ahududu, nar suyu, havuç, Hint dutu meyvesi (Noni) özütü ile greyfurt ve üzüm çekirdeği ekstresi, üzüm kabuğu ekstraktı ve brokoli vardır. Hiçbir sentetik ya da hayvansal ürün kullanmadan bedenimizin günlük vitamin, mineral, esansiyel aminoasit ve antioksidan ihtiyacının tamamını karşılayacak şekilde sıvı ekstrakt olarak hazırlanmış bir içecektir.

Bu meyve ve sebze ekstraktını sabah kahvaltıda içerek günlük ihtiyacınız olan B1, B2, B3, B5, B6, Biotin, Folik asit, B12, C, D3, Kalsiyum ve E vitamini, PABA, Taurine, L-Theanine, inositol, Alo vera, Propolis ile 50 mg eser elementi en doğal haliyle (meyve,sebzelerde ve diğer doğal kaynaklarda bulunduğu haliyle) almış olursunuz. Koruyucu madde olarak sadece en zararsız kategorisinde yer alan potasyum sorbat içerir.

Kyani bu sebze ve meyvelerdeki vitamin ve mineralleri hiç bir ısıl işlem olmadan sadece %3 kayıp ile almayı sağlayan sıvı ekstraksiyon yöntemini geliştirmiş ve patentini almıştır. Bu sayede vücudun kendi kendini onarması için devamlı alması gereken ham maddeleri en sağlıklı ve doğal şekilde sunabilmektedir.

Kyani Sunset Nedir ve Ne İşe Yarar?

KYANİ SUNSET, çok özel bir balıktan -vahşi AlaskaKyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin Somonundan- ileri derecede saflaştırma teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan omega 3 ve ilave antioksidan olarak (ülkelerin kodekslerine uygun olacak şekilde) A,D vitaminleri ya da E vitamininin (tokoferol) en saf ve en güçlü hali olan Tokotrienol bulunduran bir üründür.

Akşam yemeği sonrasında alınması önerilir. Diğer omega 3 lerden farklı olarak, ağır metal içerebilen açık deniz balıklarından ya da çiftlik balıklarından değil, sadece doğal ortamından yakalanan vahşi Alaska somonundan yüksek saflaştırma teknolojisi ile Pfizer’ın tesislerinde üretilmektedir.

Kapsülündeki jelatin sadece balık kıkırdağından elde edilmiş olup domuz ya da sığır kaynaklı jelatin içermez. Sunset‘deki balık ve kıkırdağının kullanımı dışında hiç bir hayvansal ürün kullanımı yoktur ve Kyani nin diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi Sunsetin de helal sertifikası vardır. Ayrıca tüm ürünlerin ilgili bakanlık (ülkemizde Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı ) tarafından verilen izin belgeleri mevcuttur.

  • Kyani Sunset 2015 Monde seleksiyonunda yılın en iyi ürünü (Grand Gold Award) ödülünü kazanmıştır.
  • Kyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin

Kyani Nitro FX/Extreme (Plus) Nedir ve Ne İşe Yarar?

90023fd774058b0ba9c93cbba65421c4

KYANİ NİTRO FX/EXTREME (PLUS),

1998 yılında üç bilim adamına, çığır açan “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel Ödülü verildi. Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir.

Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

Kullanım Şekli: Verilen damlalıkla 1 ml (20 damla) ürünü dilinizin üzerine günde 3 kez uygulayın. 1 ml yaklaşık 20 damladır.

Kyani Nitro FX

Tamamen doğal bir ürün olması ve otoriteler tarafından doping olarak değerlendirilmemesi nedeniyle Dünya ve Türkiye’deki bir çok profesyonel sporcu tarafından kullanılmaktadır.

Kyani Nitro Plus

Yaptığı iş sebebiyle gün içinde fazla performans göstermesi gereken herkes kullanabilir. İçerisinde dört kat daha yoğun Noni bulunmakla beraber;

 • CoQ10 (Besinlerin enerjiye dönüşmesine yardımcı olur)
 • Magnezyum (Karbonhidrat, protein ve yağları enerjiye çevirir)
 • Çinko (Bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur)
 • Krom (Yağ oranının düşmesine ve kas gelişimine yardımcı olur)
 • Niasin (Kolestrolün düşmesine yardımcı olur)

Noni meyvesinin bazı hastalıkların önlenmesi (tedavi edilmesi değil!) ve iyileşme süreçlerine olumlu etkileriyle ilgili 700’den fazla uluslararası tıbbi makalelere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=morinda+citrifolia

Kyani Sağlık Üçgeni Ürünleri Nasıl Kullanılır?

1) Sunrise: Sabah kahvaltısında ya da sonrasında (meyve suyu gibi çalkalayarak) 1 adet için.

2) Sunset Omega 3 Balık yağı: 11 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için akşam yemeğinden sonra tek seferde 3 adet; 4-10 yaş arası çocuklarda ise yine akşam yemeğinden sonra tek seferde 1 adet alınması önerilmektedir.

3) NitroFX / Nitro Xtreme (Plus): Her gün, sabah – öğlen veya sabah – akşam olmak üzere 2 defa mümkünse aç karnına 20 damla (ya da pipete gelen miktar kadarını) için. (Nitroyu, Sunrise ve Sunset’in öncesinde içerek her ikisinin de besin emilimini artırabilirsiniz.)

Kyani Ürünlerini Kimler Kullanabilir?

Kyani ürünlerini kimler kullanabilir?

 • Tabii tohumlar ve geleneksel usuller ile üretilen sağlıklı ve besin değeri yüksek gerçek gıdalara ulaşamayan, vitamin mineral ve antioksidan içeriği yetersiz endüstriyel gıdalar ile beslenen insanlar.
 • Bedenin kendi kendini yenilemesi için vitamin, mineral, esansiyel aminoasit ve antioksidanlardan zengin beslenmenin gerekli olduğunun bilincinde olan insanlar,

 • Yoğun egzersiz yapan sporcular,

Kyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin

 • Aşırı stres altında çalışan insanlar,Kyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin
 • Sağlığına önem veren ve vücut bağışıklık mekanizmalarını güçlendirmek için destek almak isteyen insanlar,
 • Yaşlanma sürecinde destek almak isteyen insanlar,

Kyani Care Sağlıklı ve Varlıklı Bir Yaşam İçin

 •  İleri yaşlarda ortaya çıkabilecek sorunlara pro-aktif tedbirler geliştirmek ve bunun için takviye gıda almak isteyenler bu ürünleri kullanabilirler.

Kyani Ürünlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Kyani firması ürünlerini reklam, dükkan kirası, aracı kurumsal distribütör payları gibi harcama kalemlerini dışarıda bırakarak sadece web üzerinden bağımsız distribütörler aracılığı ile satışlarını gerçekleştirir.Bu sayede çok özel olan bu ürünler gayet uygun fiyata tüketici ile buluşabilmekte ve birçok distribütör de bu ürünleri sadece tavsiye ederek ciddi kazançlar sağlayabilmektedir.

Örneğin ihtiyacınız olan tüm vitaminlerin, minerallerin, esansiyel aminoasitlerin bulunduğu ve antioksidan deposu olan Sunrise ürünü normal bir meşrubat ya da kahve fiyatına satın alabilmektesiniz (yaklaşık 4 TL).Kyani ürünlerini www.wellnesskyaniteam.com  ya da eticaret.kyani.com sitelerimizden sipariş verebilirsiniz.

Hatta isterseniz profesyonel müşteri yani bağımsız distribütör olup çok daha ekonomik olarak bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinize ve sağlık problemleri nedeni ile bu ürünlere daha fazla ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz arkadaşlarınıza ürünleri tavsiye ederek bu işten gelir de elde edebilirsiniz.

Nasıl Kyani Distribütörü (Profesyonel Müşteri) Olurum?

Kyani ürünlerini gerek indirimli almak gerekse bu ürünlerin ticaretini yaparak ek gelir, ana gelir ve hatta pasif gelir kazanmak isterseniz bize özelden mesaj atabilirsiniz. Detayli bilgi için 24 saat içerisinde size mutlaka dönüş yaparız.

Kyani Türkiye Firmasının ve Ürünlerinin Gerekli Belgeleri Alınmış mıdır?

Kyani ürünlerle ilgili dünyanın en saygın ve geçerli sertifika ve onaylarını almıştır.

Kyani ürünleri hangi sertifikalara sahiptir?

Kyani Bilim Konseyi Üyesi Dr. Andreas Boettcher’den dinleyelim.

Next Generation Marketing İle Network Marketing Arasındaki Farklar Nelerdir?

Kyani ticaretini bilmeyenler ya da detaylıca araştırmayanlar Network Marketing’e benzetebiliyorlar.

Kyani Network Marketing’in sadece tavsiye dinamiğini almış, işin içine dünya çapında e-ticaret yapma dinamiğini eklemiş ve cirosal anlamda da Klasik ticaret modelini benimsemiştir.

Özetle Kyani Klasik ticaret, E-Ticaret ve Network Marketing yani Tavsiye Ticaretin olumlu taraflarını almış, olumsuz taraflarını atmış ve ortaya Yeni Nesil Ticaret yani Next Generation Marketing modelinde çalışan bir firmadır.

Farklı Bir Siteye Yönlendiriliyorum, Normal mi?

Yönlendirildiğiniz site Kyani’nin resmi satış sitesidir. Güven içinde alışveriş yapabilirsiniz.

Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

Hayır, tüm gönderilerimizin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Otomatik Sipariş (Autoship) Nedir? Tüm Detaylarıyla Anlatabilir misiniz?

 • Otomatik sipariş (Autoship) nedir?

Otomatik sipariş, (diğer adlarıyla otomatik sevkiyat ya da Autoship), seçtiğiniz herhangi bir ürünün size her ay düzenli olarak gönderilmesidir.

Otomatik siparişi seçtiğinizde daha önce seçmiş olduğunuz bir ürün size her ay düzenli olarak gönderilir. Eğer otomatik sipariş’i seçerseniz, ürünlerinizi indirimli olarak satın alabilirsiniz

 • Otomatik sipariş ürünümü nasıl değiştirebilirim?

Otomatik sipariş ürünlerini değiştirmek isterseniz, cs.tk@kyanicorp.com adresine e-posta gönderiniz veya müşteri servisini arayınız. (+902163566565)

 • Otomatik siparişi daha fazla istemiyorum. Nasıl iptal edebilirim?

Otomatik siparişi iptal ettirmek isterseniz, aynı şekilde, cs.tk@kyanicorp.com adresine e-posta göndermeniz veya müşteri servisini aramanız yeterlidir.(+902163566565)

Otomatik sipariş iptal edildiğinde,herhangi bir ürünü bir defalığına sipariş etme imkanına sahip olacaksınız, fakat ürün fiyatında bir indirimden yararlanamayacaksınız.

Eğer fikrinizi değiştirirseniz, Otomatik sipariş için yeni bir profil oluşturmanız ve aynı şekilde bir e-posta göndermeniz/müşteri servisini aramanız yeterli olacaktır.

 • Otomatik sipariş ürünümü ayın başka bir gününde almak istiyorum. Bunu nasıl değiştirebilirim?

Otomatik sipariş tarihinizi değiştirmek isterseniz, aynı şekilde, cs.tk@kyanicorp.com adresine e-posta göndermeniz veya müşteri servisini aramanız yeterlidir. (+902163566565)

 • Otomatik siparişimin teslimat tarihinde adresimde olmayacağım, o ayı atlayabilir miyim?

Evet bu mümkün. cs.tk@kyanicorp.com adresine e-posta göndermeniz veya müşteri servisini arayarak (+902163566565) durumu izah etmeniz yeterlidir.

Ürün Siparişi, Teslimatı ve İadesi Hususları Hakkında Detaylı Bilgi Verebilir misiniz?

 • Üründen memnun kalmazsam kaç gün içerisinde iade edebilirim?

Bütün Kyani müşterileri,eğer memnun kalmazlarsa ürünlerini 30 gün içinde iade edebilirler. Ürün iadesi için ürünlerin açılmamış ya da herhangi bir zarara uğratılmamış olması gerekmektedir. İade için lütfen müşteri servisi ile kontak kurun. +902163566565 / cs.tk@kyanicorp.com

 • Ürünlerimi iade ettiğimde ücretini alabilecek miyim?

Eğer ürününüzü 14 gün içerisinde iade ettiyseniz ücretini tam olarak alabilirsiniz. Gönderim masrafları iade edilmez. Ürünün geri gönderiminde masraf ürün sahibine aittir.

 • Ürünlerimi iade etmek istersem nereye göndermeliyim?

İade yapmak istediğinizde lütfen müşteri servisini +902163566565 arayınız veya cs.tk@kyanicorp.com adresine e-posta gönderiniz. İhtiyacınız olan yardımı müşteri servisindeki arkadaşlarımız sağlayacaktır.

 • Siparişim elime geçmedi. Ne yapmam gerekir?

İlk olarak bir takip numaranız olup olmadığına bakın. Müşteri numaranız ile siteye girip “Siparişlerim”e gidin ve karşılık gelen numarayı tıklayın. Bu numara ile taşıyıcı firmanın sitesinden takip yapabilirsiniz.

Eğer böyle bir numaraya ulaşamıyorsanız, lütfen müşteri hizmetlerini (+902163566565) arayınız veya cs.tk@kyanicorp.com adresine e-posta gönderiniz.

 • Ürünümü teslimat noktasından alamadım, bir ücret ödemem gerekir mi?

Eğer ürünler size ulaşmadan geri döndüyse ve size ürünün teslimatı ile ilgili önceden bir bildirim yapılmadıysa, lütfen müşteri servisi ile kontak kurun. (+902163566565)/cs.tk@kyanicorp.com.

Eğer size bir ön bildirimde bulunulduysa, fakat teslimat noktasında ürününüzü alamadıysanız, extra gönderim için bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Kyani Distribütörleri Nasıl Para Kazanabilir?

Kyani ticaretini yaparak gerek ürünlerini indirimli almak gerekse bu ürünlerin ticaretini yaparak ek gelir, ana gelir ve hatta pasif gelir kazanmak isterseniz bize özelden mesaj atabilirsiniz. Detayli bilgi için size mutlaka dönüş yaparız.

Detaylı Bilgi ve İletişim İçin tıklayınız.
!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değil, besin takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…