Besin Takviyesi

Kyani Sunset neden önemlidir?

Omega 3 sağlığımızın sigortalarından biridir. Vahşi Alaska somon balıklardan üretilen Kyani Sunset, Omega-3’ün hem EPA hem de DHA formlarını içerir.

Kalp-damar, kanser, diyabet, kolesterol gibi pek çok hastalığa karşı koruma sağlayan Omega 3 vücudumuzda üretilmediği için mutlaka dışarıdan alınmalıdır. Omega 3, kemikleri ve hafızayı kuvvetlendirdiği gibi ilerleyen yaşla birlikte yıpranmaya başlayan dokuların yenilenmesini de sağlıyor. Özellikle yaşlıların, anne adaylarının, emziren annelerin, bebek, çocuk ve gençlerin Omega 3’ten zengin beslenmeleri gerekiyor.

E vitaminini ve vahşi Alaska sockeye somonundan elde edilen Omega 3’lerden ürettiğimiz Kyani Sunset her günün sonuna kadar etkili olan bir takviyedir.

E vitamini ve Omega 3’ün bu olağanüstü bileşimi sadece hücrelerin oksidatif stresten korunmasına katkıda bulunan E vitaminini içerir, aynı zamanda da normal kalp fonksiyonlarına katkıda bulunan EPA ve DHA içerir. DHA ayrıca normal görme fonksiyonlarının ve normal beyin fonksiyonlarının da korunmasına katkıda bulunur.

FAYDASI SAYMAKLA BİTMİYOR

Omega-3 yağ asitleri kan yağlarını azaltıcı, kanı inceltici, akışkanlığını artırıcı, pıhtı oluşumunu geciktirici-yavaşlatıcı, özellikle damar duvarındaki iltihabi süreçleri engelleyici güçleri var. Dolayısıyla bunlar, damar sertliğiyle mücadelede müthiş etkili maddeler.

Ayrıca ritim düzenleyici, ritim bozukluklarını engelleyici bir güçleri de var. Dahası hücre çoğalması üzerinde kontrol etkileri var ve bu nedenle kanserden korumada da işe yarıyorlar. Bağışıklık sistemimi fonksiyonu üzerine de etkililer. Ve bu nedenle de bağışıklığı güçlendirme ya da bağışıklık fonksiyonlarını iyileştirmede de işe yarayabiliyorlar.

BUNLAR DA ÖNEMLİ

Bu örnekleri daha da çoğaltmak mümkün. Omega-3 yağları o kadar farklı alanlarda etkililer ki tümünü saymaya zaman yetmez! İsterseniz biz yeniden kısa bir özet yapıverelim: Eğer Omega-3 rezervleriniz yeterliyse kalp damar hastalıklarından, bellek kayıplarından daha kolay korunursunuz. Depresyona karşı neredeyse bir duvar örmüş sayılırsınız. Daha kolay öğrenirsiniz, daha kolay anlar ve daha çok bilgi depolayabilirsiniz.

Görmeniz daha güçlü, eklemleriniz daha sağlam, cildiniz daha problemsiz olur. Şeker hastalığına karşı daha korunaklı, şişmanlıkla mücadelede daha başarılı, bağışıklık sistemi açısından daha güçlü biri haline gelirsiniz.

DOKTORUNUZA DANIŞIN

Balık yağı takviyelerinin doktora danışılarak kullanılması gerekir. Kan akışkanlığını artıran ilaç kullanan hastalar, Omega 3 takviyesini kontrolsüzce almamalıdır. Aksi takdirde beyin kanaması ve felç riskleri artabilir.

kyani satın al

Detaylı Bilgi Almak ve İletişim İçin tıklayınız.

!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değil, besin takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.