Kyani Sunrise

sunrise vitamin

Kyani ürünleri içerisinde çok önemli bir yere sahip Kyani Sunrise dünyadaki eşsiz besin takviyelerinden biridir.

Kyani Sunrise, içerdiği 22 adet kırmızı, mor meyve, aloe vera, noni meyvesi ve süper sebzeler sayesinde vücudumuzun kendini yenilemesi için ihtiyaç duyduğu temel elementlerin sağlanmasına yardımcı olur.

Kyani Sunrise, içeriğindeki kırmızı ve mor meyveler gibi süper gıdalar ile benzersiz bir doğal antioksidan deposudur.

kyani sunrise satın al

İçinde vahşi Alaska yaban mersini, kurt üzümü, üzüm suyu, ahududu, nar suyu, havuç, Hint dutu meyvesi (Noni) özütü ile greyfurt ve üzüm çekirdeği ekstresi, üzüm kabuğu ekstraktı ve brokoli vardır.

Hiçbir sentetik ya da hayvansal ürün kullanmadan bedenimizin günlük vitamin, mineral, esansiyel aminoasit ve antioksidan ihtiyacının tamamını karşılayacak şekilde sıvı ekstrakt olarak hazırlanmış bir içecektir.

kyani sunrise

Bu meyve ve sebze ekstraktını sabah kahvaltıda içerek günlük ihtiyacınız olan B1, B2, B3, B5, B6, Biotin, Folik asit, B12, C, D3, Kalsiyum ve E vitamini, PABA, Taurine, L-Theanine, inositol, Alo vera, Propolis ile 50 mg eser elementi en doğal haliyle (meyve,sebzelerde ve diğer doğal kaynaklarda bulunduğu haliyle) almış olursunuz.

Organik kimyasal bileşenler olan vitaminler, vücudumuzdaki her türlü biyokimyasal ve fizyolojik süreci kolaylaştırır ve düzenlerler.

Kyani Sunrise

Koruyucu madde olarak sadece en zararsız kategorisinde yer alan potasyum sorbat içerir.

Kyani bu sebze ve meyvelerdeki vitamin ve mineralleri hiç bir ısıl işlem olmadan sadece %3 kayıp ile almayı sağlayan SOĞUK SIKIM metodu ile üretmektedir.

Bu sayede vücudun kendi kendini onarması için devamlı alması gereken ham maddeleri en sağlıklı ve doğal şekilde sunabilmektedir.
kyani sunrise

Kyani Sunrise (30 ml. lik 30 Paket)

Müşteri Perakende Fiyatı : 266 TL

Autoship’li* Müşteri Fiyatı: 239 TL

kyani satın al

https://www.youtube.com/watch?v=I3Jy_Z1CS1E

Detaylı Bilgi ve İletişim tıklayınız.

!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değil, besin takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…

Autoship’li Fiyat Demek, Otomatik Sevkiyat Talimatı Vererek Alışveriş Yaptığınızda, Her Ay Düzenli Olarak Adresinize Gelmesini İstediğiniz Siparişe Ait Fiyat Demektir. Böylelikle Bir Kere Sipariş Verirsiniz ve Her Ay Sipariş İle Uğraşmak Zorunda Kalmazsınız. Aynı Zamanda Yaklaşık % 10’luk Bir İndirime de Hak Kazanmış Olursunuz. Bu Uygulama, Sipariş Verme İşlemlerinizde Size Kolaylık ve Ekstra İndirimler Sağlayan Önemli Bir Avantajdır; Uygulayıp Uygulamamak Tamamen Siz Değerli Müşterilerimizin Takdirindedir. Ve Şunu da Belirtmeliyiz ki, Siparişleriniz Esnasında Tanımlamış Olduğunuz Autoship Talimatlarınızı İstediğiniz Zaman Kolaylıkla İptal Edebilirsiniz.