Kyani Nitro Ailesi

kyani nitro fx plus xtreme

Kyani Nitro Ailesi, Kyani firmasının en özel ürünüdür diyebiliriz!

Neden mi?

Yazının devamını dikkatlice okumaya devam edelim öyleyse…

1998 yılında üç bilim adamına, çığır açan “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel Tıp Ödülü verildi.

Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir.

1992 yılında “Science“ bilim dergisi onu, “Yılın Molekülü” olarak ilan etti ve Nitrik Oksit, 1998 yılındaki Nobel’den bu yana “Hayat Molekülü” olarak anılır olmuştur.

Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur ve 24-26 yaşlarına kadar vücutta maksimum düzeyde salgılanır. Bu yaşlardan sonra salınım seviyesi azalır ve yaşlanma süreci başlar.Bu süreci tersine çevirebilmek içinse nitrik oksit salınımını sürekli yenilemek gerekir.

Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=68Pd3HUHR0M&t=5s

Kyani Nitro FX sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye inen noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit salınımı sağlanır.

Böylelikle vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi sağlanmış olur. Vücut kullanacağı nitrik oksidi alır, geri kalanını ise idrar ve ter ile dışarı atar.

Dolayısıyla (bazı cinsel performans ilaçları ve dil altı hapları gibi) sentetik nitrik oksitlerin fazla ya da bilinçsiz alınmasıyla birlikte görülebilen tüm yan etki ve kötü sonuçlardan korunulmuş olur…

kyani nitro fx

Kyani Nitro Fx (56 ml.lik Şişe)

Müşteri Perakende Fiyatı : 334 TL

Autoship’li* Müşteri Fiyatı: 299 TL

kyani satın al

Nitro Plus‘ın Nitro FX ten farkı ise daha etkili ve yoğun bir formulasyon olmasıdır. İçerisinde Co-enzim Q10, Magnezyum, Çinko, Korm ve Niasin içerir.

Nitro Plus bu özelliklerinden dolayı yoğun tempoda çalışanlar, aşırı mental efor sarfedenler, stres altında çalışanlar, fiziksel efor sarfedenler ve sporcular için geliştirilmiş özel bir üründür.

kyani nitro xtreme

Kyani Nitro Plus (56 ml.lik Şişe)

Müşteri Perakende Fiyatı : 444 TL

Autoship’li* Müşteri Fiyatı: 399 TL

kyani satın al

kyani nitro fx 8

Kyani Nitro Fx  15 ml. (8 Paket/2 Aylık)

Müşteri Perakende Fiyatı : 614 TL

Autoship’li* Müşteri Fiyatı: 549 TL

kyani satın al

kyani nitro plus 15 ml

Kyani Nitro Plus  15 ml. (8 Paket/2 Aylık)

Müşteri Perakende Fiyatı : 834 TL

Autoship’li* Müşteri Fiyatı: 749 TL

kyani satın al

https://www.youtube.com/watch?v=dQqiFHrbEgY

Detaylı Bilgi ve İletişim tıklayınız.

!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değil, besin takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…

* Autoship’li Fiyat Demek, Otomatik Sevkiyat Talimatı Vererek Alışveriş Yaptığınızda, Her Ay Düzenli Olarak Adresinize Gelmesini İstediğiniz Siparişe Ait Fiyat Demektir. Böylelikle Bir Kere Sipariş Verirsiniz ve Her Ay Sipariş İle Uğraşmak Zorunda Kalmazsınız. Aynı Zamanda Yaklaşık % 10’luk Bir İndirime de Hak Kazanmış Olursunuz. Bu Uygulama, Sipariş Verme İşlemlerinizde Size Kolaylık ve Ekstra İndirimler Sağlayan Önemli Bir Avantajdır; Uygulayıp Uygulamamak Tamamen Siz Değerli Müşterilerimizin Takdirindedir. Ve Şunu da Belirtmeliyiz ki, Siparişleriniz Esnasında Tanımlamış Olduğunuz Autoship Talimatlarınızı İstediğiniz Zaman Kolaylıkla İptal Edebilirsiniz.