Kyani Nedir

besintakviyesi.net Logo

Ky-äni “güçlü şifa” anlamına gelmektedir ve yerel Alaska dilinden gelen bir kelimedir.

Kyani’nin hikayesi Alaska’da, Kyani kurucuları Dick ve Gayle Powell çiftinin aynı zamanda “Ky-äni” olarak da bilinen vahşi Alaska yaban mersini ile karşılaştığı yerde başlar.

Onlar Alaska kabilesinde çalışmalar yapan ve kabilenin refahına hayran olan bir araştırmacı ile tanıştılar.


Araştırmacı, kabilenin dilinde kalp hastalıkları, kanser, diyabet ve diğer yaygın hastalıklara karşılık gelen hiçbir kelime olmadığının farkına vardı ve kabile diyetinin beslenme zenginliğinin böyle zorlu bir ortamda kabilenin refahının korunmasına katkıda bulunduğuna ikna oldu.

Araştırmacı, kabilenin vahşi Alaska yabani sockeye somonunun yanı sıra rutin olarak vahşi Alaska yaban mersini tükettiğini kaydetti.

Bu anahtar noktalar diğerlerine ilham kaynağı oldu. Powell çifti bu hikayeyi Hansen ve Taylor aileleri ile paylaştı ve bu üç kurucu aile bir araya gelerek 2005 yılında Kyani’yi kurdu.

2008 yılına kadar alt yapı çalışmaları devam etti ve bu arada 2008 yılı cirosu 2 milyon dolar olarak açıklandı.

2012 yılına gelindiğinde ise şirket cirosu olağanüstü bir artışla ve tam 125 kat artarak 250 milyon dolara yükseldi.

Bu durum şu ana kadar görülmemiş bir şeydi ve Kyani, Amerika’nın en popüler ekonomi dergilerinden “Your Buisness” e kapak oldu.

Bu gerçekten inanılmazdı!

kyani iş fırsatı

Kyani kurucularından Hansen’lar, enerji, turizm ve otelcilik alanında dev iştirakleri bulunan bir ailedir.

Taylor’lar ise Amerika’nın patates üretim merkezi olan Idaho’nun en büyük patates üreticilerindendir.

Her iki ailenin ortak yönleri ise, başlangıçta neredeyse hiçbir şeyleri yokken çok çalışmaları, ciddi ve dürüst bir çalışma felsefesiyle dev aile şirketleri kurmaları, yaptıkları hiç bir işi satmamaları ve girdikleri her işte zirveye oynamalarıdır.

İşte Kyani, böylesine dev iki ailenin iştiraki olarak doğmuş ve tüm insanlığın sağlıklı yaşam, varlık ve zaman özgürlüğüne kavuşması vizyonu ile yola çıkmış harika bir firmadır.

Kyani’yi Kyani yapan şey elbette eşsiz ürünleridir…

Kyani, her biri sadece bir işe yarayan onlarca ürün üretmek yerine, vücudun temel 8 sistemini destekleyen sadece 3 iç beslenme ürününe ve cildi onarıp yenileyen 5 dış beslenme ürününe  odaklandı.

Bu muhteşem ürünleri, Amerika’nın en ünlü ve işinin uzmanı olan doktorları vücuda getirdi.

kyani flueresse

Kyani Bilimsel Danışma Kurulu olarak bilinen bu kurul, ürünlerin üretilmesi, geliştirilmesi ve araştırma sonuçlarının Kyani Science İnternet sitesinde yayınlanmasını koordine etti.

Bu kurul ve kurulda bulunan doktorlar hali hazırda araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam ederken, hemen tüm uluslararası toplantılarda da ürün eğitimi vermekte ve Kyani Distribütörlerini eğitmektedirler.

Bugün Kyani 60’tan fazla ülkede varlığını sürdürmektedir ve dünya çapında 13 ofisi bulunmaktadır. 3+1 eşsiz besin takviyesi ve Fleuresse cilt bakım sistemi sunan Kyani, başkalarıyla ürünleri paylaşmaları için VIP müşterilerini ödüllendiren bir sistemle olağanüstü bir iş modeline sahiptir.

Şirketin kurucuları, dünyadaki insanlara refah getirme düşlerini gerçekleştirdiklerini memnuniyetle söyleyebilirler.

Sizin Sağlığınıza & Sizin Başarınıza!

Detaylı Bilgi ve İletişim tıklayınız.

!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değil, besin takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…