Kyani Sağlık Üçgeni ve Fleuresse
Besin Takviyesi,  Cilt Bakımı,  Girişimcilik,  Kyani

Kyani Nedir | Kyani Ürünleri | Kyani Fiyatları

Öldüğümüz zaman bize ne kadar büyük bir evimiz, ne kadar çok arabamız, bankada ne kadar paramız olup olmadığı sorulmayacak! Ne kadar çok insanin hayatına dokunduğumuz sorulacak.

Kyani Kurucusu
Kirk Hansen

İşte böylesine özel bakış açısıyla temelleri atılan Kyani’nin bir misyonu var;

Sağlıklı yaşam ürünleri ve iş fırsatı ile insanlara DAHA İYİ BİR YAŞAM UMUDU SAĞLAYABİLMEK…

Bugüne kadar girdikleri hiç bir işte başarısız olmayan, hiç bir işlerini devretmeyen veya satmayan, her girdikleri ana sektörde zirveye oynayan Hansen ve Taylor aileleri tarafından kurulan Kyani gerek ürünleri gerek sağladığı çok özel iş fırsatı ile milyonlarca insanın hayatına olumlu katkılar sağlamaya devam ediyor.

Kyani olarak sunduğumuz ürünlerin birinci sınıf olduğu, doğanın ve bilimin sunabilecekleri arasından en iyisini temsil ettiği konusunda ısrarcıyız. 15 yıla yakın süredir milyonlarca insan bu özel ürünleri kullanmakta ve bizlere teşekkür etmektedir.

Dünya çapında risksiz e-ticaret yapma fırsatı ile de finansal sorunlar yaşayan ya da hayalleri olduğu halde bir türlü çözüm bulamayanlar için harika bir çözüm sunuyoruz.

Kyani’ye gelme sebebiniz ne olursa olsun, sizi önünüze sunulan fırsatlardan yararlanmaya davet ediyorum. Daha iyi hissetmek ve en iyi şekilde görünmek için Kyani ürünlerini günlük olarak kullanın. Kendiniz ve sevdiğiniz insanlar için hayatınızı değiştirecek türden bir gelir sağlamak için Kyani iş fırsatı ve Kyani Pro’da size sunulan eğitimden faydalanın.

Hayallerinizdeki hayatı yaşayın. Kyani’yi yaşayın.

Saygılarımla,
Ziya Şakir Yılmaz

Detaylı Bilgi ve İletişim tıklayınız.

!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değil, besin takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
kyani flueresse
Cilt Bakımı İçin İpuçları

Cilt Bakımı İçin İpuçları yazımızla yeniden karşınızdayız! Yaz geliyor ve cildinizi düşünmenin tam zamanı. Fleuresse, çevresel faktörlerin yaşlanma etkilerini aşmanıza yardımcı...

Kapat