kyani fleuresse

Kyani Fleuresse Cilt Bakım Sistemi

Beklenen gün geldi. Ve nihayet Temmuz 2017 itibariyle Kyani Fleuresse Cilt Bakım Sistemi Türkiye’de satışa sunuldu.

kyani fleuresse

Gerçekten çok bekledik. Zira yeni bir buluş, yeni bir heyecandı ve yeni bir trend oluşturacak ürünlerdi bunlar.

Öncelikle öyle bir cilt bakım serisi düşünülmeliydi ki, tüm dünyada çığır açmış Kyani ürünlerinin tamamlayıcısı ve hatta domine edicisi olmalıydı.

kyani ürünleri

Kyani firmasının gücüne güç, ününe ün, başarısına başarı katmalıydı bu ürünler.

Tam da denildiği gibi oldu ve Kyani wellness ürünlerinde kullanılan pek çok ham maddeye ilaveten, İsviçre’nin harika elması ve daha pek çok yeni ham madde ile inanılmaz bir ürün serisi geliştirildi.Bu ürün serisinde kullanılan İsviçre elmasının diğer tüm elmalara nazaran daha geç çürümesi muhteşem bir şeydi.

Eğer bu elmayı geç çürüten formül bulunabilir ve bir ürün olarak insanların en büyük organı olan cildine tatbik edilebilirse, acaba ciltte de geç yaşlanma/anti-aging etkisi oluşturabilir miydi?

flueresse ürün sonucu

Aynen düşünülen gibi oldu! Elmanın bu muhteşem özelliği harika bir teknoloji ile ürünlere aktarıldı ve kök hücre teknolojisi ile bütünleşik harika bir ürün serisi vücut buldu…

Kyani Fleuresse Cilt Bakım Sistemi…

Bu ürün 5 temel üründen oluşuyor…

Serum, Cleanser, Gündüz Kremi, Gece Kremi ve Göz Kremi.

kyani fleuresse

Zamana hükmetmeye hazır mısınız? İşte karşınızda Kyäni’nin Yeni Cilt Bakım Serisi: Fleuresse!

Kyani firması Fleuresse’i üretirken, Kyäni sağlık üçgenindeki yıllardır kullandığımız olağanüstü botaniklerle – Blueberry, Noni, Tocotrienol E Vitamini – İsviçre Elmasının kök hücre özünü birleştirdi.

Bu doğal karışım ile Fleuresse cildinizi nemlendirir, besler ve daha parlak ve genç bir görünüm oluşturur.

Fleuresse Cilt Bakım Sistemi, her cilt türünün ihtiyaçlarını karşılamak için bilimsel olarak tasarlanmış dört ürüne sahiptir

Fleuresse Serum

fleuresse

Fleuresse Serumu, bitki kök hücrelerinde doğal olarak bulunan botanik ürünlerden türetilen, cildi canlandıran ve ince çizgilere, kırışıklıklara karşı koruma ve yaşlanmanın gözle görülür işaretlerini azaltmaya yardımcı olan canlı ve ferahlatıcı bir serumdur.

Fleuresse Canlandırıcı Temizleyici

fleuresse

Fleuresse Canlandırıcı Temizleyici, gözeneklerinizi zengin vitaminler, antioksidanlar ve amino asitlerin infüzyonuna açarak ve cildinizi temizler, gözle görünür yaşlanma belirtilerini önlemeye ve azaltmaya yardımcı olur.

Fleuresse Aydınlatıcı Gündüz Kremi

fleuresse

Fleuresse Aydınlatıcı Gündüz Kremi, ince çizgileri önlemek ve mevcut çizgiler ile kırışıklıkların görünümünü yumuşatarak daha parlak, daha ebedi bir görünüş elde etmek için yoğun bir nemlendirme sağlayarak cildinizi rahatlatır, yatıştırır ve besler.

Fleuresse Gece Kremi

fleuresse

Antioksidanlar, vitaminler ve aminoasitlerce zengin Fleuresse Gece Kremi, siz uyurken cildinizi nemlendirir, yumuşatır ve yaşlanan cildin kaçınılmaz belirtilerini hedef alır ve savaşır.

Fleuresse Göz Kremi

kyani fleuresse eye creme

Fleuresse göz kremi narin göz çevresi ve küçük kırışıklıklar için tasarlanmış çok özel bir üründür. Hassas partikül yapısı sayesinde göz çevresini incinmeden onarmaya, kırışıklıkları minimize etmeye ve gözle görünür yaşlanma belirtilerini önlemeye ve azaltmaya yardımcı olur.

Ayrıca tatbik ettiğinizde göz çevrenizin nefes aldığını hisseder ve kendinizi gerçekten harika hissedersiniz.

Sizin Güzelliğinize!

kyani flueresse satın al

Kyani Sağlık Üçgeni (Kyani Triangle of Health) ürünlerini incelemek ve satın almak için tıklayınız

Detaylı Bilgi Almak ve İletişim İçin tıklayınız

!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değil, besin takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…