Besin Takviyesi

Güne Kyani Sunrise ile başlayın

Her güne Kyani Sunrise ile başlayarak vücudunuz için aşağıdakileri güçlü bir şekilde takviye edersiniz: Vitamin A, Vitamin E, Vitamin D, Vitamin B1 (Tiamin), Vitamin B2 (Riboflavin), Niasin, Vitamin B6, Vitamin B12, Pantotenik Asit, Folik Asit, Biotin, Inositol ve onun harika tadı!

Kyani’nin kurucuları Dick ve Gayle tarafından Alaska’da keşfedilen Alaska yabanmersini ağırlıklı Kyäni Sunrise™, nar, aloe vera, noni, goji meyveleri, kırmızı üzüm, ahududu, yabanmersini, üzüm çekirdeği özütü ve arı poleni gibi diğer meyvelerin ve bitki özlerinin etkileyici bir karışımını içerir. Kyäni Sunrise’i değerli yapan, olağanüstü besin değeridir – ve güne başlamak için ideal bir yoldur.

“Kyani Sunrise çok benzersiz bir üründür. Serbest radikallere karşı savunan yüksek ORAC değerleri ve genel sağlık için önemli olan bir çok vitamin bulunur. Kyani Sunrise ‘u her gün tüketmenin hayatınızı iyileştirecek derin etkileri var. “-Dr. Burke, PhD

Doğa binlerce yıldır, canlı renkteki besleyici zengin gıda maddeleri geliştirdi. Bu canlı pigmentler, bu bitkileri stres ve sert çevre koşullarına karşı korumak için uyarlanmıştır. Vahşi Alaska Yaban Mersini (Meyveler Kralı) içerisinde taşıyan Kyani Sunrise, bu hayat verici besin maddelerinin tüm spektrumlarını başarıyla dengelemek için hazırlanan vitaminlerin ve süper gıdaların ilk karışımıdır.

Araştırmacılar yaban mersininin yüksek düzeyde antioksidanlar da dahil olmak üzere sağlımızı düzenleyen birçok özelliği içerdiğini buldu. ABD Tarım Bakanlığı tarafından yürütülen bir araştırma, 24 çeşit taze meyve, 23 sebze, 16 bitki ve baharat, 10 farklı fındık ve 4 kurutulmuş meyve ile karşılaştırıldığında yaban mersini içeriğinin en yüksek antioksidan kapasitesine sahip olduğunu belirledi.

Alaska’nın zorlu büyüyen koşullarından dolayı, Vahşi Alaska Yaban Mersini’nin normal yaban mersininden daha yüksek besin değerlerine sahiptir. Gerçekten, çalışmalar, Alaska Yaban Mersi’nin, normal yaban mersini’nden en az on kat daha fazla antioksidan seviyesine sahip olduğunu göstermiştir.

Kyani bu sebze ve meyvelerdeki vitamin ve mineralleri hiç bir ısıl işlem olmadan sadece %3 kayıp ile almayı sağlayan SOĞUK SIKIM metodu ile üretmektedir.

kyani satın al

Detaylı Bilgi ve İletişim tıklayınız.

!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değil, besin takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
kyani sunset omega 3
Kyani Sunset’in 8 önemli faydası

Özellikle yaşlıların, anne adaylarının, emziren annelerin, bebek, çocuk ve gençlerin Omega 3'ten zengin beslenmeleri gerekiyor. Kyani Sunset vücudunuzun Omega 3...

Kapat