Cilt Bakımı,  Güzellik,  Kyani,  Skin Care

Fleuresse ve Sağlıklı Yaz Cildi

Dış etmenler, yılın herhangi bir zamanında cildinizde sorunlar yaratabilir. Bu yaz, muhtemelen yazın dışarıda olunca sıcak güneşin, rüzgarın, ve kirin cildinizde nasıl sorunlar yarattığını farketmişsinizdir.

Fleuresse, eğlenceli yaz ayları boyunca cildinize iyi gelecek birinci sınıf bir cilt bakım ürünüdür!

Parlayan bir cildiniz olması için elinizin altında Fleuresse bulunmasını gerektiren sebeplerden bazıları aşağıdadır:

1. Fleuresse muhteşem içeriklerle doludur .  Piyasadaki pek çokcilt bakım ürününün aksine, Fleuresse, cildinizi koruyacak ve canlandıracak doğal içeriklerle doludur.

Kozmetik-sınıfında yaban mersini, Noni meyvesi özü, E Vitamini Tokotrienolu içererek, Sağlık Üçgeni’nin sağladığı faydalı içeriklerin de bazılarını içerir.

Bu güçlü içeriklerin yanında, Fleuresse, az bulunan İsviçre elması Uttwiler Spätlauber’da bulunan bitki gövdesi hücre özleri de içermektedir.

Bu doğal içeriklerin karışımı ile Fleuresse, cildinizi nemlendirip besler ve daha aydınlık ve genç bir görünüme kavuşturur.

2. Cildinize kaliteli bir yıkanma sağlar. Dışarıda oyun oynadığınızda veya egzersiz yaptığınızda, cildiniz kesinlikle yıpranır.

Fleuresse Boosting Cleanser, cildinizi temizlemek için doğal bitkiseller içerir ve diğer Fleuresse ürünlerindeki vitaminler, antioksidanlar ve amino asitlerden oluşan zengin içeriğin emilimini kolaylaştırır.

Ter, kir ve güneş ile yıpranan cildiniz için mükemmel!

3. Fleuresse yoğun hidrasyon sağlar.  Yaz sıcağında dışarıda olduğunuzda cildiniz kuruluk yaşar.

Fleuresse, Gündüz ve Gece Kremleri ile size yüksek kalitede hidrasyon sağlar!

Gündüz Aydınlatıcı Kremi, güçlü bir hidrasyon sağlayarak cildinizi besleyip sakinleştirirken çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatır ve azaltır! 

Akşamları hidrasyona ihtiyaç duyduğunuzda, Fleuresse Gece Kremi yardımınıza koşar.

Gece Kremi, anti oksidanlar, vitaminler ve amino asitler bakımından zengin olup uykunuzda cildinizi nemlendirir ve yumuşatır.

Gün boyunca cildiniz güneş, rüzgar, havuz suyu gibi çeşitli etmenlere maruz kalsa bile, Fleuresse Gündüz ve Gece Kremi cildinizin sağlıklı ve nemli olmasına yardımcı olur!

4. Fleuresse Gün Aydınlatıcı Kremi güneş kremi içermez.  Bekleyin- cilt bakım diyetimizde güneş kremi olması gerekmiyor muydu? 

Cevap evet!  Fakat, güneş kremi işlevini en verimli olarak “son savunma katmanı” olarak görür.

En son uygulanarak cildin en tepesinde bulunmalıdır. Nemlendirici ile karışıp emilmiş olarak değil.

Bu nedenle Fleuresse, güneş kremini Gün Aydınlatıcı Krem’in dışında tutmuştur.

5. Fleuresse’in klinik olarak başarısı kanıtlanmıştır. Fleuresse’in cilt sertliğini %28 oranında arttırdığı ve kırışıklıkların görünümünü %14 oranında azalttığı klinik olarak onaylanmış olup ayrıca klinik araştırmada katılımcıların %100’ü ciltlerinin genel görünümünün düzeldiğini, ciltlerinin daha sağlıklı ve genç göründüğünü ve Fleuresse ürününü arkadaşlarına tavsiye edeceklerini belirtmiştir.

Ayrıca katılımcıların %90’ı ciltlerinde yapısal, hidrasyon ve duruluk anlamında düzelmeler ve kırışıklıklar, göz kırışıklıkları ve çizgiler miktarında da azalmalar olduğunu belirtmişlerdir.

Fleuresse, yılın her zamanı için kaliteli bir cilt bakım ürünü olup özellikle yaz aylarındaki bariz faydaları meydandadır! Fleuresse’i şimdiden sevdiniz mi?

Detaylı bir inceleme ve sipariş için tıklayınız!

Pek yakında iyileştirilmiş ve yeni ürünler eklenmiş serimizle karşınızdayız! Detaylı bilgi için tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Yakıcı Sıcaklarda İyi Bir Akşam Uykusu İçin 7 İpucu

Yakıcı sıcaklarda iyi bir akşam uykusu için 7 ipucu Tüm Avrupa’da sıcaklıklar yükselirken, insanların zihnine iyi bir akşam uykusu çekmenin...

Kapat