kyani faydaları
Besin Takviyesi,  Kyani,  Video

Eşsiz ve Doğal Kyani Ürünleri

Kyani ürünleri ayrı ayrı inanılmaz sonuçlar üreten besin takviyeleridir. Fakat bu ürünlerin hepsi bir arada sinerjik bir etki oluştururlar.

Kyani sağlık üçgenini oluşturan ürünler Sunrise, Sunset ve Nitro Ailesidir.

Kyani faydaları saymakla bitmez. Kyani sağlık üçgeni ürünleri, içerdiği süper meyveler bağlamında yorgunluk ve bitkinliğin azaltılmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkı sağlar.*

Kyani Sunset Omega 3 içeriğindeki EPA ve DHA bağlamında ise, kalp ve damar sağlığının korunmasına; ayrıca DHA kapsamında beynin normal gelişimi ile kas ve sinir sistemlerinin gelişimine yardımcı olur.*

kyani faydaları

Kyani ürünleri dünyadaki en ileri teknoloji ile ve en gelişmiş fabrikalarda sıvı ekstrat olarak üretilir. Bu yüzden, insan vücudunda çok kısa sürelerde ve hızla etkisini gösterirler.

kyani sağlık üçgeni

Kyani Sağlık Üçgeni, vücudun en temel 8 sistemini destekler. Kyani Sağlık Üçgeni ürünleri olan Kyani Sunrise, Kyani Sunset ve Kyani Nitro Ailesini daha yakından tanıyalım:

Kyani Sunrise, içerdiği 11 adet kırmızı, mor meyve, aloe vera, noni meyvesi ve bee polenin sayesinde vücudumuzun kendini yenilemesi için ihtiyaç duyduğu temel elementlerin sağlanmasına yardımcı olur.

Kyani Sunrise’ın ihtiva ettiği A, C, E, D3, B1, B2, B3, B5, B6, B12, Biotin, Kolin, Para Amino Benzoik Asit ve Folik asit gibi vitaminler yaşam için gerekli amin yapısında besinler demektir.

Organik kimyasal bileşenler olan vitaminler, vücudumuzdaki her türlü biyokimyasal ve fizyolojik süreci kolaylaştırır ve düzenlerler.

Kyani Sunrise hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

sunrise vitamin

Kyani Sunset, en yüksek oranda Omega 3 içeren balık yağları soğuk denizlerdeki balıklardan elde edilmektedir. Kyani Sunset Alaska ‘Sockeye Somonu’ndan elde edilen bir Omega 3 ‘tür.

Omega 3 vücudun üretemediği, sağlıklı yaşam sürebilmek için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asitidir. Omega 3 ün hayvansal kaynaktan elde edilen EPA, DHA yağ asitleri vücutta tam kullanım kapasitesine sahiptir.

Kyani Sunset hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

kyani sunset omega 3

Kyani Nitro FX‘in ana bileşeni olan noni meyvesi vücuttaki nitrik oksit miktarının artmasına yardımcı olmaktadır. Nitrik oksit yaşımız ilerledikçe vücudumuz tarafından daha az üretilir.

Kyani Nitro ürünleri sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye inen noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit salınımı sağlanır.

Böylelikle vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi sağlanmış olur. Vücut kullanacağı nitrik oksidi alır, geri kalanını ise idrar ve ter ile dışarı atar.

Ayrıca (bazı cinsel performans ilaçları ve dil altı hapları gibi) sentetik nitrik oksitlerin fazla ya da bilinçsiz alınmasıyla birlikte görülebilen tüm yan etki ve kötü sonuçlardan da korunulmuş olur…

kyani nitro fx

Kyani Nitro FX

Kyani Nitro Plus (Xtreme) ise, Nitro FX bileşenlerine ilave olarak daha fazla noni meyvesi özütü, Co-enzim Q 10, Magnezyum, Çinko, Krom ve Niasin içerir.

Nitro FX, günlük yaşamına devam eden tüm insanlara uygunken, Nitro Plus daha çok, sporcular ve yoğun tempoda çalışanlar için tavsiye edilmektedir.

Kyani Nitro Ailesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

kyani nitro xtreme

Kyani Nitro Plus (Extreme)

Kyani Sağlık Üçgeni Paketi (Nitro FX’li)

4597_htp-pack-420s_1siparis-verin

 Kyani Plus Sağlık Üçgeni Paketi (Ağır Çalışanlar ve Sporcular İçin)

siparis-verin

Kyani Sağlık Üçgeni hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

Detaylı Bilgi Talebi ve İletişim tıklayınız…

!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değil, besin takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…

Kyani ürünlerinin üretildiği ham maddeler (süper meyveler, noni bitkisi, vahşi Alaska omega 3’ü vb) bağlamında, TÜRK GIDA KODEKSİ BESLENME VE SAĞLIK BEYANLARI YÖNETMELİĞİ, EK-1: Beslenme Beyanları ve Beyan Koşullarında belirtilen ve müsaade edilen ifadelerden istifade edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
kyani sunset omega 3
Kyani Sunset Omega 3

Kyani Sunset Omega 3, ABD ve komşu ülkelerinde piyasaya sunulduktan sonra neden Avrupa ya da başka ülkelerde satışa sunulmamış da,...

Kapat