Girişimcilik,  Kişisel Gelişim,  Kyani,  Seyahat,  Video

2019 Yönetici (Executive) Gezisi Özeti ve Videosu

2019 Yönetici (Executive Trip) Gezisi Özeti ve Videosu sizlerle!

Geçen hafta, yeni Diamondlarımızdan bazıları bu yılki Yönetici Gezisi için Idaho Falls‘u ziyaret ettiler ve bir kez daha bu önemli liderleri görmek bizim için mutluluk oldu.

İş Ortaklarımızın katılabileceği en eşsiz ve eğlenceli gezilerden olan bu Yönetici Gezisi, Kyäni‘de sahne arkasında neler olduğunu görebilmek için bir fırsat.

Salı günü geziye başlarken, Ortaklar, Kurucu Kirk Hansen‘ın özel hangarında hoşgeldiniz akşam yemeğinin tadını çıkardılar. Ertesi gün, Idaho Falls bölgesindeki turlarla macera başladı.

Katılımcılar, Kyäni Şirket ofisine ayakta alkışlar eşliğinde gelip sonrasında rehberli ofis turuna çıktılar ve yöneticiler ve çalışanlar ile tanıştılar.

Sonrasında Snake River civarında geniş bir çadırda barbekülü öğle yemeğinin tadını çıkardılar ve Kurucuların yakınlardaki mülklerini ziyaret ettiler.

Aynı gün öğleden sonra, Kurucu Carl Taylor’ın çiftliğine gittiler ve tüm öğleden sonra ata binme, balık tutma ve silahla atış yapma gibi faaliyetlerde bulundular.

Ertesi gün, Ortaklarımızın çoğu, yerel bir vahşi yaşam parkı olan Bear World‘ü ziyaret edip Jackson, Wyoming‘a yolculuk yaptılar.

Buradayken katılımcılar lüks Four Season Jackson Hole Resort‘da kaldılar.

Aynı öğleden sonra, helikopter gezisine katılıp golf yarışması ile güzel vakit geçirdiler.

Ertesi gün Jackson Hole’da sabah eğitim toplantısı ile başladı. Ve bunu köpüklü su raftingi takip etti.

Akşam ise Ortaklarımız otantik bir rodeoya katıldılar.

Cumartesi günü, pek çok katılımcımızın katıldığı Grand Teton National Park‘da gün doğumu turu ile başladı.

Gün boyu, katılımcıların çevreyi keşfetmek, hatıra mağazalarına gitmek ve yerel lezzetleri denemek ve hatta yükseklik korkusu olmayanlar için Treetop Macerası Deneyimi yaşamak için serbest vakitleri oldu.

Akşam ise veda yemeği gerçekleşti ve katılımcılar evlerine döndü.

Yönetici Gezisi, başarılı bir Kyäni ticareti kurmak için en önemli yollardan biridir.

Kurucular ve yöneticiler ile vakit geçirmek Ortakların Kyäni vizyonunu yakalamalarını ve ilk ağızdan neden Kyäni’nin eşsiz olduğunu anlamalarını sağlamaktadır.

Liderleriniz ile konuşun ve Kyäni Pro gibi araçlar ile avantaj sağlayıp gelecek yılın Yönetici Gezisinde siz de olmaya hak kazanın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Bitkisel Beslenme Ağırlıklı Diyet Nedir ve Neden Denemelisiniz?

Geçen haftasonu (14 Temmuz, Pazar), tenis oyuncusu Novak Djokovic,  dört saat 57 dakka süren ve tarihteki en uzun Wimbledon tekler...

Kapat