Günlük Cilt Bakımı Rutininin Önemi çok önemli bir konudur. Zira her işte olduğu gibi cilt bakımı da düzenli ve istikrarlı bir şekilde uygulanırsa güzel sonuçlar verir. Günlük cilt bakımı rutini hakkında çok özel bilgiler bu yazımızda…

Kyäni’de, her iyi cilt ürününün temelinde uzmanlarca yürütülmüş derinlemesine araştırmalar olduğuna inanıyoruz.

Cilt bakım rutininizin verimini en yüksek seviyeye taşımak için 5 üründen oluşan bir cilt bakım rejimi tasarladık.

Kyani Fleuresse
Kyani Fleuresse Cilt Bakım Sistemi

Ayrıca, cildimiz; durmaksızın çalışan ve vücudumuzun çevresel şartlara karşı sürekli koruyan bir orandır. Birçoğumuz, cildimize ihtiyacı olan bakımı uygulamayı ihmal ederek ve güneşim verdiği zarardan kaçınmayarak, ciltteki yaşlanma belirtilerinin artmasına ve cilt hastalıklarına sebebiyet veririz.

Temel Cilt Bakım Rutini

İlk adım Fleuresse Arındırıcı Temizleyici’yi kullanarak cildinizi temizlemek ve gözeneklerinizi açmaktan geçiyor.

Sonrasında ise yoğun bir nemledirme için Fleuresse Gündüz Kremi’ni kullanabilirsiniz.

Gece yatmadan önce, cildinizi Fleuresse Gece Kremi ile yumuşatmayı ve pürüzsüzleştirmeyi unutmayın.

Eğer basit bir ürün rejimi çözülmediğini düşündüğünüz endişeleriniz varsa, yüksek seviyede konsantre serum ve göz kremi gibi daha hedef odaklı ürünlerden oluşan bir uygulamayı deneyebilirsiniz.

Fleuresse Serum, hafif ve yenileyici özelliğe sahip bir üründür.

Bu sayede cildi yeniler, yaşlanmanın sebep olduğu görünürdeki ince çizgilerin oluşumunun azalmasına yardımcı olur.

Göz çevrenize pürüzsüz, sıkı ve zaman meydan okuyan bir görünüm sağlamak istiyorsanız Fleuresse Göz Kremi’ni cilt bakım rutininize eklemenizi tavsiye ederiz.

İyi Bir Cilt Bakım Rutini Neden Önemlidir?

Cilt bakım rutininize, zaman ayırmanızın ve ilgi göstermenizin neden önemli olduğu konusunda birkaç noktaya temas etmek istiyoruz.

1. Güzel bir cilde sahip olmak, hayat boyu devam eden bir süreçtir. 30 yıl sonra harika bir cilde sahip olmak istiyorsanız şimdiden günlük bir cilt bakım rutini geliştirmeniz size yardımcı olacaktır. Ciltteki hücreler, her gün her dakika ölerek dökülmekte. Dolayısıyla şimdiden önlem almazsanız ilerleyen zamanlarda cildiniz yaşlı ve sağlıksız görünebilir.

2. Cilt bakım rutini para ve zaman tasarrufu sağlar. Akne izleri, derin kırışıklar, deri rengi değişiklikleri veya baş etmenin pahalıya patladığı diğer cilt problemleriyle uğraşmak istemiyorsanız, cilt bakımınıza şimdiden hedef odaklı bir rutin belirleyerek başlayın.

3. İyi göründüğünüzde iyi hissedersiniz. Temiz ve pürüzsüz bir cilt özgüveninizi arttırır ve en önemlisi daha iyi görünürsünüz. Günlük cilt bakımı görünüşünüzü ön plana çıkarır.

4. Bir cilt bakım rutini, diğer sağlıklı rutinleri oluşturmanıza yardım eder Diğer sağlıklı yaşam rutinlerinize bir de cilt bakım rutinini ekleyin. Böylece genel olarak daha sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanmış olursunuz.

Cildinizin daha iyi görünmesini sağlayarak yıllar boyunca daha iyi hissetmeniz amacıyla bir cilt bakım rutini oluşturmak için bundan daha iyi bir zaman olamaz!

Günlük Cilt Bakımı Rutininin Önemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Kyäni Sağlıklı Yaşam Hareketi

Kyäni Sağlıklı Yaşam Hareketi, İngilizcesi ile Kyäni Healthy Living Movement hareketi başladı! Kyäni, sağlıklı yaşam anlayışını kucaklayan bir şirkettir. Bunu...

Kapat