Kyäni, son 10 yıldır tüm dünyaya doğadan elde edilen en kaliteli besinler bir araya getirilerek tasarlanmış, benzersiz besin takviyeleri sunuyor. Nitro Ürünlerinin Gücü ise gerçekten inanılmaz! Bu yazıda, Kyäni Nitro ürünlerinin, neden Sağlık Üçgeni’nin temel ve vazgeçilmez bir unsuru olduğunu keşfedeceksiniz!

Birçoğumuz, vahşi Alaska yaban mersininin hikayesini ve içerdiği güçlü antisiyonin pigmentlerinin, bu meyvenin içinde bulunduğu sert doğa şartlarına karşı koymasını sağladığını biliyoruz.

20’den fazla ek besin, suda eriyen B vitaminleri, C vitamini ve Folik Asit’in birleşiminden oluşan Kyäni Sunrise’ın tadını çıkarın.

En iyi biyo-yararlanım için Sunrise’ı sabahları için.

Vahşi Alaska Somonu ve diğer balıklarda bulunan Omega 3 yağ asitleri, vücudumuzun hayati sistemleri üzerindeki pozitif etkileriyle bilinir.

kyani_saglik_ucgeni
Kyani Sağlık Üçgeni/Kyani Triangle of Health

Kardiyovasküler sistemi desteklemesinin yanı sıra, bağışıklık sisteminin tepkisini güçlendirir.

Bunlara ek olarak, Kyäni Sunset, tokotrienol formda E vitamini, A vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamini içerir.

Yağdan eriyen bu besinleri almak için en iyi zaman akşam saatleridir.

Sağlık Üçgeni’ nin değerlerinden tam anlamıyla yararlanmayı sağlayan ana unsur ise Kyäni Nitro ürünleridir.

Kyäni Nitro FX temel alınarak tasarlanan Kyäni Nitro Plus, noni meyvesinin konsantre bir bir karışımından oluşmaktadır.

Bazı çalışmalara göre, bu meyve; vücuttaki en önemli sinyal moleküllerinden birisi olan nitrik oksitin üretimiyle doğrudan ilişkilidir.

Kyäni Nitro Plus, vücudunuzun besinleri absorbe etmesine yardımcı olan çinko, krom, tiamin ve niasin içerir. Nitro ürünlerinin en iyi verim ve besin emilimi için günde 2 ila 3 kez alınması gerekir.

Kyäni Nitro, Sunrise ve Sunset; sağlık ürünleri piyasasında benzeri olmayan ürünlerdir.

Sizin Sağlığınıza.

Detaylı Bilgi Almak ve İletişim İçin tıklayınız.

!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değil, besin takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…

Nitro Ürünlerinin Gücü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
skincare_tips_for_men
Erkekler İçin Cilt Bakım İpuçları

Kyäni Bilim Kurulu Dr. Jennifer Haley'den Erkekler İçin Cilt Bakım İpuçları hakkında harika bir yazı. Keyfini çıkarın... Etkili ve kolay cilt...

Kapat