“Diğer takviye gıdalar yerine neden Kyäni Sağlık Üçgeni’ni kullanmalıyım?”

Daha önce bu soruyu hiç kendinize sordunuz mu? Bazı Kyäni Müşterileri ve İş Ortakları’nın, diğer takviye gıdalar yerine neden Kyani Sağlık Üçgeni’ni seçtiklerini ‘Kyani Sağlık Üçgeni Kullanıcı Yorumları‘ başlığı altında sizlerle paylaşmak isteriz:

  • Neden Sağlık Üçgeni kullanıyorsunuz?

“Ailemin tüm üyeleri ürünlerin meziyetlerinden yararlanıyor. Maddi olarak eskisinden daha iyi durumdayız. Hayata bakışımız daha huzurlu ve pozitif. Artık gerçekten yaşadığımızı hissediyoruz.“

 “Vücudumun modern zamanın yiyecek ve içeceklerinden alamadığı besinleri sağlayacak bir gıda takviyesi* arıyordum”

kyani ürünleri
Kyani Sağlık Üçgeni Ürünleri

“Sağlık Üçgeni gerçekten işe yarıyor! Vücudunuza doğru araçlar verildiğinde harika şeyler başarabileceğinin bir kanıtı”

Antioksidanların en güçlü formlarını, Kyäni Sunrise sayesinde tek kullanımlık küçük bir paket sayesinde alıyorum”

sunrise vitamin
Kyani Sunrise Multi-Vitamin

“Sağlık Üçgeni’nin sağladığı besine ihtiyacım var! Doğru yiyecekleri tüketerek veya meyve pürelerini karıştırarak yeteri kadar besin alamayacağımı bilecek kadar iyi tanıyorum kendimi”

 “Sağlık Üçgeni, kendi başına hazırlamanın çok zor olduğu besin karışımları sunuyor. Özellikle de Sunrise’ı seviyorum. Kaliteli besinler alabilmeniz için hızlı ve iyi bir yöntem sağlıyor.”

 “Balık yağlarının besin değerleri iyi bir şekilde belgelenmiş. Ayrıca, en yüksek besleyiciliği ve faydayı sağlayabilmek adına dünyanın dört bir yanından güçlü besinlerin bir araya getirildiğini bir bakışta anlayabiliyorsunuz”

 “Kyäni Sunset’te bulunan Omega 3 asitlerine tam anlamıyla ihtiyacım var ve Kyäni olmadan bu besinleri almam mümkün değil”

kyani sunset omega 3
Kyani Sunset Omega-3

 “Kyäni Sunrise’ın tadına bayılıyorum ve tek seferde bu kadar çok besin almamız oldukça işe yarar”

 “Sağlık Üçgeni oldukça hızlı etki ediyor, kalitesi çok yüksek ve sağladığı faydayı düşündüğünüzde oldukça ekonomik

 “Kyäni Nitro ise, yoğun bir günün ardından enerji içeceklerinin sebep olduğu kan şekeri düşüklüğüne sebep olmadan enerjinizi dengelemenizi sağlıyor”

kyani nitro family
Kyani Nitro Ailesi

“Bu ürünlerin vücudumdaki etkilerini fark edebiliyorum. Bunlar oldukça derin etkiler. Aldığım diğer vitamin veya takviyelerin gerçekten işe yarayıp yaramadığından emin değilim. Kyäni ile farkı hissediyorum. Tam olarak ne kadar farklı hissettiğimi söylemek zor ancak farkın fevkalade olduğunu söyleyebilirim”

  • Diğer sağlık ve gıda takviyesi ürünleri yerine neden Kyäni’yi seçtiniz?

“Kyäni Sağlık Üçgeni’ni kullandıkça daha fazla fayda hissediyorum. Bunu söyleyen yalnızca ben değilim, ürünleri kullanan diğer kişiler de benimle aynı fikirde

“Ürünleri ve bu ürünlerin arkasındaki şirketin bütünlüğünü seviyorum”

“Diğer vitamin takviyelerini satın almama gerek kalmadı

“Üç ürünün sunduğu kolaylık. Tadları güzel ve işe yarıyorlar! Her gün harika hissediyorum ve diğer insanlara da aynı şekilde yardım edebileceğimi düşünmeyi seviyorum.”

  • Kyäni’nin siz ve aileniz için ne gibi değişiklikler sunduğunu söyleyiniz; Kyäni daha fazlasını tecrübe etmenize nasıl yardım etti?

“Kyäni, her zaman olduğumu düşündüğüm kişiye dönüşmeme yardım etti. Her zaman insanlara yardım etme tutkum vardı; yanızca bunu nasıl yapacağımın farkında değildim. Kyäni bana bu fırsatı verdi!”

“Genel olarak sağlığım daha iyi. Daha kaliteli bir yaşam sürüyorum ve daha fazla para kazanıyorum. Diğer gıda takviyesi ürünlerine tonlarca para harcadım ve açıkçası hiçbirisi işe yaramamıştı”

“Ürünler hayatımı fazlasıyla değiştirdi. Özellikle de yaşadığım aktif yaşam tarzı bakımından. Tecrübe edilecek daha çok şey olduğunu biliyorum”

Neden Kyäni Sağlık Üçgeni Kullanmamız Gerektiğine Dair 5 Gerekçe!

kyani_saglik_ucgeni
Kyani Sağlık Üçgeni/Kyani Triangle of Health

Yukarıdaki Müşteri ve İş Ortağı yorumları, herkesi Kyäni ile alakalı yeterince heyecanlandırmamış olabilir; öyleyse Kyäni Sağlık Üçgeni’ni günlük rutininize eklemek için neden akıllıca bir seçim olduğunu aşağıdaki maddeleri inceleyerek de anlayabilirsiniz:

1. Çok Sayıda Antioksidan – Riboflavin ve vitaminler, Sunrise’daki temel antioksidan içeriklerdir. Vahşi Alaska Yaban Mersini de dahil olmak üzere içeriğinde kapsamlı, etkili ve özel bir karışımın kullanıldığı Sunrise, sağlığınız için gözle görülür bir pozitif etki sağlar.

2. Yağda Çözünen Besinler – Kyäni Sunsetemilim için biyo-yararlanımı artıran ve  tamamen yağda çözünen öğelerden oluşur. Kyäni Sunset’in temel öğeleri; Omega 3, A, E ve D vitaminleridir. Kyäni Sunset, vücudun önemli sistemlerine eşsiz bir besin takviyesi sağlar.

3. Nitro Etkisi – Kyäni Nitro, vücudunuzun yiyeceklerdeki ve gıda takviyelerindeki tüm besinleri tamamen absorbe edebilmesi, Sunrise ve Sunset’in potansiyelinden eksiksiz bir şekilde yararlanılabilmesine yardım eder.

Ayrıca, Nitro ürünleri, vücudunuzu ve zihninizi zinde tutmanıza yardımcı Tiamin ve Niasin içerir!

4.Takviye Gıdaların Bir Setinde Bulunan Besinsel Spektrum, Vücudunuzla Birlikte Çalışmak Üzere Tasarlanmıştır Sağlık Üçgeni, eksiksiz bir besinsel spektrum sağlar, gününüz hangi yoğunlukta olursa olsun kullanımı oldukça kolaydır. Sağlıklı bir diyet ve egzersizle birlikte vücudunuza optimum seviyede uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kyäni Sağlık Üçgeni, kolay kullanılan tek bir sistemle vücudunuza ihtiyacı olan besinleri sağlar.

5. Mevcut yaşam tarzınıza kolaylıkla uyum sağlar – Meşgul bir ebeveyn, atlet, öğrenci veya profesyonel bir iş insanı olsanız dahi, hayat tarzınız nasıl olursa olsun, Sağlık Üçgeni daha iyi hissetmenizi sağlayan ve yoğun programınıza kolaylıkla adapte edebileceğiniz bir gıda takviyesi sistemidir.

Riboflavin ve C Vitamini, hücrelerinizin oksidatif strese karşı korunmasına katkıda bulunur. C, B6, B12 ve folik asit; bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonunu sürdürmesine katkıda bulunur.

kyani
Kyani Sağlık Üçgeni ile vücudunuzu destekleyin

D Vitamini, normal kemik sağlığı ve kas işlevlerinin sürdürülmesine yardım eder. Vitamin A, cildin ve gözün normal fonksiyonlarının sürdürülmesine katkıda bulunur.

Krom ve Çinko, normal makro besin metabolizmasına katkıda bulunur. Tiamin (B1 Vitamini) ve Niasin (B3 Vitamini), sinir sisteminin ve psikololik fonksiyonların normal fonksiyonunun korunmasına destek olur.

Kyani Triangle of Health
Kyani Triangle of Health

Sizin Yaşam Kalitenize.

—  

!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değil, besin takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…

* Kyani ürünlerinin üretildiği ham maddeler (süper meyveler, noni bitkisi, vahşi Alaska omega 3’ü vb) bağlamında, TÜRK GIDA KODEKSİ BESLENME VE SAĞLIK BEYANLARI YÖNETMELİĞİ, EK-1: Beslenme Beyanları ve Beyan Koşullarında belirtilen ve müsaade edilen ifadelerden istifade edilmiştir.

Kyani Sağlık Üçgeni Kullanıcı Yorumları
Etiketlendi:                 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
cildinizi_zararlı_ışınlardan_koruyun
Cildinizi Zararlı Işınlardan Koruyun

Cildinizi Zararlı Işınlardan Koruyun. Yaz, çoğumuz için yılın en iyi zamanlarından biridir. Eğlence dolu, yeni maceralar, sıcak ve güneşli havalar......

Kapat