kyani sunset omega 3
Besin Takviyesi,  Kyani

Kyani Sunset | Kyani Sunset Fiyatı

Kyani Sunset | Kyani Sunset Fiyatı hakkında harika bir yazıya hazır olun!

En yüksek oranda Omega 3 içeren balık yağları soğuk denizlerdeki balıklardan elde edilmektedir. Kyani Sunset vahşi Alaska Sockeye Somonu’ndan elde edilen bir Omega 3 ‘tür.

Kyani Sunset, çok özel bir balıktan -vahşi Alaska Sockeye Somonu- ileri derecede saflaştırma teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan omega 3 ve ilave antioksidan olarak (ülkelerin kodekslerine uygun olacak şekilde) E vitamininin en saf ve en güçlü hali olan Tokotrienol bulunduran bir üründür.

Omega 3, vücudun üretemediği ve mutlaka dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asitidir.

Omega 3 ün hayvansal kaynaktan elde edilen EPA ve DHA yağ asitleri vücutta tam kullanım kapasitesine sahiptir.

EPA ve DHA ise normal beyin fonksiyonlarının korunmasına ve kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. DHA ayrıca normal görme yetisinin korunmasına da katkıda bulunur.

Kyani Sunset

Kyani Sunset’in akşam yemeği sonrası (1-2 saat sonra) alınması önerilir.

11 yaş üstü çocuklar ile yetişkinlerin günde (tek seferde) 3 adet; 4-11 yaşları arası çocukların ise günde (tek seferde) 2 adet Omega-3 kapsülü kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Kyani Sunset, diğer Omega-3 lerden farklı olarak, ağır metal içerebilen açık deniz balıklarından ya da çiftlik balıklarından değil, sadece doğal ortamından yakalanan vahşi Alaska somonundan yüksek saflaştırma teknolojisi ile Pfizer’in tesislerinde üretilmektedir.

Kapsülündeki jelatin sadece balık kıkırdağından elde edilmiş olup domuz ya da sığır kaynaklı jelatin içermez.

Sunset’deki balık ve kıkırdağının kullanımı dışında hiç bir hayvansal ürün kullanımı yoktur.

Kyani’nin diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi Sunset’in de helal sertifikası vardır.

Ayrıca tüm ürünlerin ilgili bakanlık (ülkemizde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ) tarafından verilen izin belgeleri mevcuttur.

Kyani Sunset Japonya’da 2015 yılı Monde Selection seçimlerinde yılın en iyi ürünü (Grand Gold Quality Award) ödülünü kazanmıştır.

Kyani Sunset

 Kyani Sunset Omega 3’ü, diğerlerinden ayıran temel farklara da detaylıca bakacak olursak:

* Kyani Sunset Omega 3 balık yağı, soğuk su balığı olan vahşi Alaska somon balığından üretiliyor.

Biliyoruz ki, bir su ne kadar soğuksa, o suda yaşayan balıklar da o kadar yoğun ve kaliteli yağ depoluyorlar.

O balıklar soğuğa karşı dayanıklı olmak ve hayatta kalabilmek için bunu yapıyorlar belki, fakat sonuç olarak dünyanın en kaliteli Omega 3 balık yağına vesile oluyorlar.

Alaska, dünyanın kutuplardan sonra en soğuk bölgesidir. Bu yüzden, piyasa omega 3 lerinin hangi bölgenin balığından üretildiğini sorgulamak gerekir…

* Vahşi Alaska Somon Balığı daha çok bitkisel kaynaklarla beslenen bir balıktır.

Dolayısıyla bu balık, civa ya da başka herhangi bir ağır metale diğer balıklar kadar maruz kalmıyor.

Bu yüzden bu balığın yağı ve dolayısıyla Omega 3 kalitesi çok yüksek bir skalada seyrediyor…

Vahşi Alaska Somon balığından üretilen Omega 3 balık yağı, köpek balığından üretilen kapsüller içerisinde insanlara sunuluyor.

Diğer piyasa omega 3 leri ise sığır ya da domuz jelatinleri ile çevreleniyor ve bu durum hem sağlıksız, hem de mide bulandırıcı sonuçlar doğurabiliyor…

* Kyani Sunset Omega 3 balık yağı, çocuklar da kullanabilsin diye, standart kapsüllerden daha küçük kapsüllerde kullanıcıya sunulmuştur.

Oxford Üniversitesi Omega 3 Deneyi

* Sunset Omega 3 kapsülleri, “çift kapsül” teknolojisi ile üretilmiş olup, ilk kapsül midede, ikinci kapsül ise bağırsaklarda patlamakta; bu durum ise ağza balık kokusu gelmemesine ve bağırsaklardan maksimum emilim sağlanmasına neden olmaktadır…

* Sunset Omega 3 balık yağı, Anatto bitkisinden elde edilen ve çok güçlü bir E vitamini formu olan Tokotrienol ile birlikte kapsüllenmektedir.

Bu durum ise, diğer omega 3 lerle kıyaslandığında, Kyani Sunset Omega 3’ünü açık ara bir yere oturtmaktadır.

Zira, piyasa omega 3 lerini bir kaç ay kullandıktan sonra bir ay ara vermek gerekebilir.

Çünkü omega 3 çok çabuk okside olan bir yağ asididir ve ancak güçiü bir E vitamini takviyesi ile maksimum faydaya ulaşılabilir.

Kyani bu durumu baştan tespit ederek çözüm bulmuş ve insanların ilk günden başlayarak ömürlerinin sonuna kadar “aralıksız bir şekilde” Omega 3 kullanabilmelerine olanak sağlamıştır…

* Bir başka önemli husus da şudur ki, piyasadaki pek çok omega 3 markasının (özellikle düşük fiyatlı olanlar) sunduğu omega 3 balık yağının biyo-yararlanım oranı yüzde 10’lardadır.

Neden mi?

Yukarıda saydığımız pek çok husus buna cevaptır aslında. Düşünsenize, sıcak deniz ya da nehir balıklarından veya etçil balıklardan elde edilip sığır ya da domuzdan elde edilen kapsüllerle kaplanan, ve ayrıca EPA ve DHA değerleri de çok düşük omega 3’lerin biyo-yararlanımı ne kadar yüksek olabilir?

Bunun için uzman ya da âlim olmaya gerek yoktur. Belki bu tarz bir omega 3 markasına (90 Kapsül) 30-35 TL verilebilir, fakat alınan yüzde 10’luk biyo-yararlanım hizmetine bile bu fiyat çok yüksektir.

Dikkat edilecek olursa, mesela yüzde 90’lık bir biyo-yararlanım için 30X9= 270 TL gibi bir para verilmesi lazım gelir. Bu husus da, kaliteli bir omega 3’ün bile neredeyse 2-2,5 katı bir para demektir.

Sonuç olarak, kalitesiz ama ucuz bir omega 3, kaliteli ama azıcık daha pahalı bir omega 3’e göre 9-10 kat az fayda sağlayacağınız ve paranızı çöpe atacağınız anlamına gelir…

* Son olarak, dünyada gıda kodeksi en yüksek olan ülkeler Japonya ve İsveç’tir. Kyani, dünya pazarına Amerika ve Kanada’dan sonra Japonya ile girmiş ve Avrupa pazarını ise İsveç üzerinden açmıştır.

Dolayısıyla Kyani, ürünlerini bu çok önemli iki ülke üzerinden Avrupa ve dünya pazarına sunmuştur. Buradan çıkan sonuç, Kyani’nin ürünlerine çok ama çok güvendiğidir!

Daha da önemlisi, Kyani ürünleri bu ülkelere girmekle kalmamış, mesela Kyani Sunset Omega 3 balık yağı, Japonya’da 2015 yılında “dünyanın en iyi gıda takviyesi” ödülünü (Grand Gold Ödülü) almıştır…

Aşağıda Kyani Sunset’i muhteşem bir şekilde anlatan iki video daha göreceksiniz. Bu videoları mutlaka seyretmenizi tavsiye ederiz!

Sizler de çocuğunuz ve kendiniz için Kyani Sunset Omega 3’ünü kullanın…

kyani sunset omega 3

11 yaş altı çocuklarınız için ‘aylık’ maliyeti yaklaşık olarak 70 TL dir!

Kyani Sunset Omega 3 (90 Kapsül)

Müşteri Perakende Fiyatı : 209 TL

Autoship’li* Müşteri Fiyatı: 187 TL

kyani satın alDetaylı Bilgi ve İletişim tıklayınız.

!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değil, besin takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…

* Autoship’li Fiyat Demek, Otomatik Sevkiyat Talimatı Vererek Alışveriş Yaptığınızda, Her Ay Düzenli Olarak Adresinize Gelmesini İstediğiniz Siparişe Ait Fiyat Demektir. Böylelikle Bir Kere Sipariş Verirsiniz ve Her Ay Sipariş İle Uğraşmak Zorunda Kalmazsınız. Aynı Zamanda Yaklaşık % 10’luk Bir İndirime de Hak Kazanmış Olursunuz. Bu Uygulama, Sipariş Verme İşlemlerinizde Size Kolaylık ve Ekstra İndirimler Sağlayan Önemli Bir Avantajdır; Uygulayıp Uygulamamak Tamamen Siz Değerli Müşterilerimizin Takdirindedir. Ve Şunu da Belirtmeliyiz ki, Siparişleriniz Esnasında Tanımlamış Olduğunuz Autoship Talimatlarınızı İstediğiniz Zaman Kolaylıkla İptal Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
kyani-nitro-ailesi
Kyani Nitro Ailesi | Kyani Nitro FX/Plus Fiyatı

Kyani Nitro Ailesi | Kyani Nitro FX/Plus Fiyatı hakkında harika bir yazıya hazır olun! Kyani Nitro Ailesi, Kyani firmasının en...

Kapat