kyani_fleuresse
Cilt Bakımı,  Güzellik,  Kyani

Kyäni’nin Yeni Cilt Bakım Serisi: Fleuresse!

Zamana hükmetmeye hazır mısınız? İşte karşınızda Kyäni’nin Yeni Cilt Bakım Serisi: Fleuresse!

Kyäni cildinizdeki yaşlanmanın belirtileri ile savaşan, bilimdeki son gelişmeleri doğanın sunduğu en iyi malzemelerle birleştiren yepyeni bir cilt bakım ürünü serisi sunuyor.

Fleuresse’i yaratırken Kyäni sağlık üçgenindeki yıllardır kullandığımız olağanüstü botaniklerle- Blueberry, Noni, Tocotrienol E Vitamini ile İsviçre Elmasının kök hücre özünü birleştirdi.

Bu doğal karışım ile Fleuresse cildinizi nemlendirir, besler ve daha parlak ve genç bir görünüm oluşturur.

Kyani Fleuresse Cilt Bakım Sistemi her cilt türünün ihtiyaçlarını karşılamak için bilimsel olarak tasarlanmış eşsiz 5 (beş) üründen oluşmaktadır:

Serum, Cleanser, Gündüz Kremi, Gece Kremi ve Göz Kremi.

kyani fleuresse

Kyani firması Fleuresse’i üretirken, Kyäni sağlık üçgeninde yıllardır kullandığı olağanüstü botaniklerle – Blueberry, Noni, Tocotrienol E Vitamini – İsviçre Elmasının kök hücre özünü birleştirdi.

Bu doğal karışım ile Fleuresse cildinizi nemlendirir, besler ve daha parlak ve genç bir görünüm oluşturur.

Fleuresse Serum

fleuresse

Fleuresse Serumu, bitki kök hücrelerinde doğal olarak bulunan botanik ürünlerden türetilen, cildi canlandıran ve ince çizgilere, kırışıklıklara karşı koruma ve yaşlanmanın gözle görülür işaretlerini azaltmaya yardımcı olan canlı ve ferahlatıcı bir serumdur.

Fleuresse Canlandırıcı Temizleyici

fleuresse

Fleuresse Canlandırıcı Temizleyici, gözeneklerinizi zengin vitaminler, antioksidanlar ve amino asitlerin infüzyonuna açarak ve cildinizi temizler, gözle görünür yaşlanma belirtilerini önlemeye ve azaltmaya yardımcı olur.

Fleuresse Aydınlatıcı Gündüz Kremi

fleuresse

Fleuresse Aydınlatıcı Gündüz Kremi, ince çizgileri önlemek ve mevcut çizgiler ile kırışıklıkların görünümünü yumuşatarak daha parlak, daha ebedi bir görünüş elde etmek için yoğun bir nemlendirme sağlayarak cildinizi rahatlatır, yatıştırır ve besler.

Fleuresse Gece Kremi

fleuresse night creme

Antioksidanlar, vitaminler ve aminoasitlerce zengin Fleuresse Gece Kremi, siz uyurken cildinizi nemlendirir, yumuşatır ve yaşlanan cildin kaçınılmaz belirtilerini hedef alır ve savaşır.

Fleuresse Göz Kremi

Fleuresse göz kremi narin göz çevresi ve küçük kırışıklıklar için tasarlanmış çok özel bir üründür. Hassas partikül yapısı sayesinde göz çevresini incinmeden onarmaya, kırışıklıkları minimize etmeye ve gözle görünür yaşlanma belirtilerini önlemeye ve azaltmaya yardımcı olur.

Ayrıca tatbik ettiğinizde göz çevrenizin nefes aldığını hisseder ve kendinizi gerçekten harika hissedersiniz.

Sizin Güzelliğinize!

kyani flueresse satın al

Diğer Kyani ürünlerini incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Detaylı Bilgi Almak ve İletişim İçin tıklayınız…

!!! ÖNEMLİ UYARI !!! Kyani ürünleri ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde, tanısında ya da tedavisinde kullanılamaz. Rahatsızlıklarınız için doktorunuza başvurunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Oksidatif Stres ve Başa Çıkma Yolları

Oksidatif stres, vücuttaki serbest radikallerin oksidasyonunun sonucudur. Peki, Serbest Radikaller nelerdir? "Serbest radikal eşleşmeyen elektronlara sahip atomik veya moleküler bir...

Kapat